Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

nu inteleg

Discutii generale despre vise.
Scrie răspuns
ddill
Zodie: Gemeni

nu inteleg

Mesaj de ddill » 09 Oct 2014, 10:31

eu am o catelusa bullterier alba cu pete negre iar ai mei au un shitzu gri cu alb .. fratele meu a avut un accdient de masina in 5 oct, acum cateva zile, cu o saptamana inainte de nunta... medicul a spus ca daca nu avea masa musculara murea...femurul rupt, bazinul dislocat si fisurat si capul slava domnului dopar spart in vre o 2 locuri. a fost grav.. acum va intreb, cum as putea interepta eu visul in care catelusa mea se imperecheaza cu al mamei (nush de ce am senzatia asta, ca cei doi s au imprecheteat. in viata reala cateaua mea e castrata ,dupa e a avut si ea un rand de pui la randul ei) desi cei 2 catei nu s au inteles nicipdata.. pui erau abi si negri.. tin minte ca am exxclamat in somn ca a stat cateaua si nu mi venea sa cred..revin in viata realka si va spun ca singurul rand de pui l a avut prin inseminare artificiala pt ca nu a stat la niciun catel... frate miu era ok, mergea si el normal prin vis.. mi e dor de el ...

dasmara
membru
Zodie: Fecioara

Re: nu inteleg

Mesaj de dasmara » 18 Noi 2016, 19:37

multa iubire intre tine si mama ta - sau iti doresti asta

Scrie răspuns