Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

vis de sanziene

Discutii despre vise profetice sau in care apar entitati spirituale.
Scrie răspuns
alyce017
Zodie: Capricorn

vis de sanziene

Mesaj de alyce017 » 27 Iun 2011, 11:15

In noaptea de sanziene am visat ca eram insarcinata, ca aveam o burtica dragalasa, de care imi era mare drag. Eram imbracata cu o rochie neagra si aveam parul strans. Langa mine era un barbat si el era tatal copilului in vis. Toata lumea era ingrijorata de paternitatea copilului meu, el recunoscand copilul de fata cu toti.
Ceea ce stiam doar eu era ca noi parca mai aveam un copil mai mare care se nascuse cu dizabilitati si el era tatal si celuilalt copil. Mentionez ca m-a marcat foarte tare visul respectiv.
La 2 zile dupa am visat un barbat tanar... nu am reusit sa imi dau seama daca era acelasi... Eram in vizita la niste prieteni si la un moment dat cand trebuia sa plec am chemat un taxi, aveam de a alege din 3: fiecare aveau cate o umbreluta in forma haioasa, nu mai tin exact minte ce forme...
Ideea e ca soferul taxi-ului pe care l-am ales era un tanar inalt, frumos, brunet cu ochii superbi ( semana cu cel din visul de sanziene, parca :dontknow: ). Pana sa ajungem la taxi trebuia sa mergem pe o portiune de teren abrupta... eu aveam probleme cu piciorul drept si m-am oprit ca ma durea. El a a venit la mine, a fost foarte grijuliu si mi-a bandajat piciorul. Tin minte senzatia pe care o aveam cand ne uitam unul la altul: de placere, incantare... :lol:

Oare ce inseamna toate astea?

Multumesc anticipat pentru ajutor...

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Re: vis de sanziene

Mesaj de lumininita » 01 Iul 2011, 21:39

ca il vrei pe cel care sa-l iubesti si nu-l gasesti, cred ca gindul ti-e la iubire , ci cind spun iubire ,nu impli sexul, si alte prosti ,

Scrie răspuns