Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

rochia de la nunta

Discutii despre vise profetice sau in care apar entitati spirituale.
Scrie răspuns
AIMEEN
membru Club
Zodie: Gemeni

rochia de la nunta

Mesaj de AIMEEN » 05 Oct 2009, 10:21

Ma aflu intr-o asa-zisa "relatie"cu un barbat care nu este liber.Tavalugul sentimentelelor ma matura de nu ma vad...si tot gandindu-ma eu am adormit intr-un tarziu.Visul se desfasura intr-o petrecere care nu era a mea dar la care participam si eu.Eram imbracata cu rochia de la nunta,eram singura,eram trista si goala pe dinauntru ,dar ma simteam frumoasa.Din multime s-a ridicam un barbat necunoscut a venit spre mine cu o sticluta de parfum improscandu-ma de-o parte si de alta a gatului.Parfumul era foarte tare ca-mi amortise fata,gura ma luase cu ameteala.

DINA
membru Pro
Zodie: Sagetator

Re: rochia de la nunta

Mesaj de DINA » 05 Oct 2009, 12:26

dupa mine,visul tau AIMEEN,prevesteste o dezamagire :sorry:
Lucrurile pe care le iubim, ne spun cine suntem. (Sf. Toma D'Aquino)

ioaurora
membru Club
Zodie: Gemeni

Mesaj de ioaurora » 05 Oct 2009, 14:09

Dezechilibru intre doua planuri ale vietii, esti blocata intr-o situatie neplacuta, din care e greu sa iesi, incapacitatea de a actiona pe moment intr-o problema deranjanta, nevoia de a te supune unor reguli deja incetatenite sau impuse prin traditie
Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri. (Amos Bronson Alcott)

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 21 Oct 2009, 15:04

eu stiam ca daca te visezi in rochia de mireasa,inseamna necaz,plangi..sau afli o veste care te intristeaza
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

Scrie răspuns