Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Vis ciudat

Discutii generale despre vise.
Scrie răspuns
doruletz
membru
Zodie: Rac

Vis ciudat

Mesaj de doruletz » 22 Mar 2012, 23:21

Am visat ca eram cu 2 plase de cumparaturi si ma indreptam catre casa.Era inainte de a se insera.Pe drumul catre casa am cazut intr-o groapa, mi-au cazut plasele si cumparaturile s-au imprastiat peste tot...mi-au picat banii din buzunar..aveam bancnote de 50..de 10 lei ..imprastiate in jurul meu.M-am uitat si am vazut ca nu putem iesi singura si in acel moment a coborat langa mine un barbat pe care nu l-am vazut in RL, necunoscut, care m-a ajutat sa strang cumparaturile si banii , apoi mi-a intins o mana si m-a ajutat sa ies.
Dupa ce am iesit de acolo, am mers impreuna cu el intr-o casuta mica cu cerdac ..voia sa imi prezinte pe cineva..acolo era o femeie imbracata in negru ca o calugarita care parca a inceput sa citeasca dintr-o catre de rugaciuni.

M-am trezit f bulversata dupa acest vis, mai mult obosita decat odihnita dupa o noapte de somn.Daca cineva se pricepe la talmacirea acestui vis..astept pareri.

Va multumesc! :)
Trec o singura data prin viata . Tocmai de aceea orice lucru bun pe care il pot face , sau orice gest de calitate pe care il pot face vreunei fiinte umane, trebuie sa il fac acum … pentru ca nu voi mai trece din nou pe aici

doruletz
membru
Zodie: Rac

Re: Vis ciudat

Mesaj de doruletz » 01 Apr 2012, 15:00

nimic..nici o parere ...:(
Trec o singura data prin viata . Tocmai de aceea orice lucru bun pe care il pot face , sau orice gest de calitate pe care il pot face vreunei fiinte umane, trebuie sa il fac acum … pentru ca nu voi mai trece din nou pe aici

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: Vis ciudat

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 06 Mai 2012, 17:05

doruletz scrie:nimic..nici o parere ...:(
posibil sa ai o paguba baneasca si sa fii ajutata de un barbat,,,femeia in negru nu stiu ce poate fii posibil o femeie in doliu,suparata,cu probleme sau care iti aduce probleme,casa cu cerdac cred ca inseamna dorinta de stabilitate,si plasele posibil sa fie poverile,,de orice fel,daca le ai scapat ,poate ca scapi de greutati culaorea neagra nu e semn bun ,,
Good job with cards,they practically read theamselves.

Scrie răspuns