Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Vise Ciudate

Discutii generale despre vise.
Scrie răspuns
Zaharia Iulian
Zodie: Capricorn

Vise Ciudate

Mesaj de Zaharia Iulian » 03 Ian 2012, 01:21

Buna Seara. Am 19 ani impliniti de curand si am descoperit acest site de la mama mea si mi-sa parut interesant.
Chiar de curand am avut un vis tare ciudat si cu aceasta ocazie poate aflu si ce a insemnat daca ma puteti ajuta.
Am fost la doctor si mi-a spus ca am o problema cu picioarele si ca trebuie sa le tai, imediat am luat un fierastrau si mi-am taiat picioru drept repede dar fara sange nu sarea sange sau ceva si dupa am inceput cu picioru stang imi taiam picioarele de la mijlocul tibiei . M-am apucat si de piciorul stang si m-a vazut un alt doctor si m-a intrebat ce fac acolo eu am raspuns ca imi tai pibioarele ca am o problema, era si prietena mea pe acolo dar doar statea pe langa mine . Acel doctor a spus ca vrea sa ma consulte a spus ca nu am nicio problema si ca o sa ma panseze acolo si gata, eu eram cu fierastraul pe la jumatatea piciorului stang :D si dadeam usor cu sensatia ca asa nu o sa ma mai doara asa tare. M-a pansat putin la piciorul stang la dreptul nu mai aveam nimic m-am ridicat de acolo m-am sprijinit de prietena mea si am plecat.
Nu ma uit la filme de groaza si de obicei nu prea visez.

Emilly
membru
Zodie: Fecioara

Re: Vise Ciudate

Mesaj de Emilly » 14 Ian 2012, 00:49

Buna Iulian

Visul semnifica faptul ca cineva sau ceva sta in calea progresului tau in viata sau la un moment dat te vei confrunta cu o problema care te va determina sa-ti pierzi echilibrul /independenta / curajul / atitudinea.
Totusi, problemele le vei trece cu bine si iti vei recastiga increderea in fortele proprii.

Numai bine!

Scrie răspuns