Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Vise ciudate cu apa...

Discutii generale despre vise.
Scrie răspuns
Laura33
Zodie: Sagetator

Vise ciudate cu apa...

Mesaj de Laura33 » 19 Oct 2014, 14:43

Buna ,ma numesc Laura si sunt un nou membru al acestui site.Am de mai bine de 3 ani coșmaruri legate de apa,in ce fel?in pare parte este vorba de un ocean sau mare.Stiu sa înot dar câteodată cand ma uit la mare/ocean am senzatia ca valurile sunt tot mai agresive,pana întorc privirea,asta e in viata reala.Cat despre vis,unul dinte miile de visuri cel mai Șocant...
Având in vedere ca eu locuiesc la etajul 27 si am o vedere la mare 100%,am visat ca m-am dus in dormitor si știu ca am dormit pentru câteva ore iar cand m-am trezit aveam marea direct la balcon ,e greu de explicat :unsure: ,marea urcase pana sus la balcon si vedeam cum curge putina apa in casa ,adică tot blocul pana la etajul meu (ultimul) si tot ce vedeam (alte blocuri mai mici ,nisip...) NU MAI EXISTAU ,au fost inundate si apa ajungea la balconul meu.La un moment dat vad un taxi ca plutea ,înăuntru erau vreo 4 persoane si m-au rugat sa vin ca sa ma salvez ,eu nu m-am urcat dar dupa a venit un elicopter care m-a salvat si știu ca ma gândeam la persoanele din taxi daca or fi bine.Ce este ciudat este ca de fiecare data in orice împrejurare ma aflu ma salvez cumva si nu mor.De multe ori sunt același visuri si le am constant. :sorry: .
Multumesc ca V-ati facut timp sa imi citiți romanul.. :bye:

Scrie răspuns