Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Cine ma poate ajuta pls pls pls

Discutii generale despre vise.
Scrie răspuns
DesertRose
Zodie: Varsator

Cine ma poate ajuta pls pls pls

Mesaj de DesertRose » 19 Sep 2014, 04:00

Buna seara . am si eu o rugaminte pt cine poate sa ma lamureasca. Am visat akm 3 zile ca eram intr-un orasel undeva in desert si incercam sa ajung la iubitul meu iar pe drum imi apareau mereu paienjeni pe care ii omoram impuscandu-i . Am ajuns in oras unde am dat de un paiajan de care nu puteam sa scap . intrasem la metrou si alergam pe scarile rulante si nu reuseam sa scap de el ..avea viteza si era mereu in spatele meu . m am urcat in metrou in speranta k scap de el si tot nu am reusit ..si m am trezit . Aseara am avut un vis asemanator doar ca la inceput eram undeva cu multa iarba si apareau paienjeni mici care nu imi faceau absolut nimic. eram cu prietenii radeam glumeam si incet incet au inceput sa apara paiejeni destul de mari si colorati cu toate culorile posibile si imposibile
Cine stie ce vrea sa insemne? Pls ma poate ajuta cu cnv?
Din ce am citit pe explicatii vise paianjanul inseamna sentimente de frica din trecut.
Ideea este ca de cateva zile fostul meu prieten cu care am stat 6 ani a inceput sa ma caute . eu sunt cu altcineva acum si imi este frik sa nu i cedez fostului.
Sa aiba vreo legatura acest vis? :boredom:

Scrie răspuns