Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Psihanaliza gratis !

alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Re: Psihanaliza gratis !

Mesaj de alexdyana » 10 Mai 2010, 18:56

Eu nu am mai auzit barbate care are langa o tipa asa cum o descrii tu curatata, draguta si sa nu vrea sex cu ea :shock: Ori s a intors lumea cu fundul in sus ori nu sh..si eu cred ca principala lor problema e necomunicarea si dak dupa 2 ani de relatie nu poti vb orice cu prietenul e destul de grav :D Si eu sunt fara tata doar cu mama stau si nu am frati sau surori, dar mama nu ma preseaza hai sa te mariti sa te vad odata maritata. Da o incolo are 20 de ani go la distractie ce ii trebuie relatie la 20 de ani?Eu personal nu cred in relatii din astea incepute la varste mici pt ca te schimbi inbtre 20 s 24 de ani eu m am schimbat foarte mult si dak la 20 de ani cautam barbati creoli cu muschi acum clar caut barbati intregi la minte... :hagirl: :hagirl:

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 10 Mai 2010, 18:59

alexdyana scrie: si dak la 20 de ani cautam barbati creoli cu muschi :hagirl:
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
lasa maica ca te apuci din nou de cautat la ei pe la 30 :grin: numai ca nu ii prea distingi de burta :lol:
Ieri este istorie.....Maine este mister...

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 10 Mai 2010, 19:01

Si iti zic din proprie experienta barbatii medici is naspa tare..ciudati au idei preconcepute si posibil omul sa creada in sexul dupa casatorie..marea majoritate a barbatilor doctori in ceea ce priveste femeile ori sunt ciudati (cum e in cazul asta fara sex) ori se culca cu rezidente si asistente si acasa au iubta, nevasta etc. Sunt la extreme ei..eu nu am vazut barbat doctor normal..si prietena mea e cu un tip doctor de vreo 30 31 de ani, au vreo 3 ani impreuna si nici un sex nimic, si ea e tot medic..barbatii medici sunt interesanti prin cultura pe care o au prin statut si cam atat, in ceea ce priveste relatiile is varza..

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 10 Mai 2010, 19:02

Dama de Trefla scrie:
alexdyana scrie: si dak la 20 de ani cautam barbati creoli cu muschi :hagirl:
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
lasa maica ca te apuci din nou de cautat la ei pe la 30 :grin: numai ca nu ii prea distingi de burta :lol:
lasa ca azi era unul la spital de vreo 17 ani un creol din asta..si trebuia sa fac examenul clinic si i am zis dezbracarea pana la chiloti cu asa o satisfactie :hahaha: :hahaha: mi am clatit si eu ochii :grin: :grin:

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 10 Mai 2010, 19:22

:lol: :lol:

Si eu care m-am spetit pana acum cu ganditul si disecatul problemei,cand era asa simplu....ce bine ca v-am cerut ajutorul !!!!,concluzia e clara....omul sa-si vada de ale lui si ea de ale ei ,ca el nu simte nimic pt ea,cine stie de ce naiba o prosteste si prob ca-i combinat cu rezidente ,asistente,fete mai dezghetate.

Poate de asta nu i-o pune fetei mele....o fi prea obosit :hahaha: ,la ea vina sa se odihneasca :lol:

Mi-am pus un film,merg sa ma uit.... :lol:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

camycamycamy
membru Pro

Mesaj de camycamycamy » 10 Mai 2010, 20:26

alexdyana scrie: acum clar caut barbati intregi la minte... :hagirl: :hagirl:

:lol: :lol: eu de astia fug mai nou :hahaha: :hahaha:

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 10 Mai 2010, 20:29

:hahaha: :hahaha:

camycamycamy
membru Pro

Mesaj de camycamycamy » 10 Mai 2010, 21:15

alexdyana scrie: lasa ca azi era unul la spital de vreo 17 ani un creol din asta..si trebuia sa fac examenul clinic si i am zis dezbracarea pana la chiloti cu asa o satisfactie :hahaha: :hahaha: mi am clatit si eu ochii :grin: :grin:

Mai....tu esti cam bine dispusa azi :hahaha:

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 10 Mai 2010, 21:19

Pai sincer sunt...viata e frumoasa si am in jurul meu oameni care ma sustin :hagirl: :yahoo:

camycamycamy
membru Pro

Mesaj de camycamycamy » 10 Mai 2010, 21:21

alexdyana scrie:Pai sincer sunt...viata e frumoasa si am in jurul meu oameni care ma sustin :hagirl: :yahoo:

Asa te vreau!!!! :clapping: :clapping: :yahoo:

Scrie răspuns