Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Aceasta/Acesta sunt eu...

Scrie răspuns
Rozi
Fifi
Zodie: Scorpion

Aceasta/Acesta sunt eu...

Mesaj de Rozi » 29 Noi 2008, 23:50

Adesea, m-am intrebat cum arata diversele persoane carora ma adresez, cu drag, dar, carora din pacate nu le cunosc chipul, preocuparile,etc.
Si atunci, cred ca, ar fi bine venit - pentru toti, care, asemeni mie si-au dorit sau isi doresc in prezent - o altfel de prezentare, ca cea pe care o voi face mai jos:

Catelusa din fotografie este Fifi si de curand a implinit un an. O iubesc din tot sufletul si adesea uit ca este numai un patruped...
Am implinit 39 de ani si sunt educatoare intr-o gradinita din Timisoara.
Imi place frumosul in toate formele lui si admir in mod sincer oamenii care detin urmatoarele calitati: BUNATATE, SIMPLITATE, OMENIE...

Imagine

Imagine
The love is the unique thing that can occupy and fill the eternity.

jemilia
membru Pro
Zodie: Sagetator

Re: Aceasta/Acesta sunt eu...

Mesaj de jemilia » 30 Noi 2008, 19:30

Rozi, esti foarte frumoasa, eu am crezut ca ai cam 20 si ceva....pari foarte tanara! :grin: Si catelusa e o dragalasa! :D

Rozi
Fifi

Mesaj de Rozi » 30 Noi 2008, 20:13

Multumesc Emi! :)

Nu postezi si tu o poza cu tine?
Mi-as dorii tare mult sa te cunosc... :beg:
Mi-ar place sa o cunosc pe Angi, pe Lara, pe Crinam, pe Mi_Ar, pe Tzadde, pe Cruela, Taniuska, etc.

In fapt va astept pe toti carora va face placere sa ne cunoastem si altfel decat citind printre randuri... :D
Stiu, intr-un anume fel va simtiti vulnerabili prezentandu-va aici dar, mai poate fi considerat si un semn de prietenie, de afectiune fata de noi toti.
Personal, ma simt ca intr-o familie in mijlocul vostru si imi doresc cu adevarat sa va cunosc.

Rozi
Fifi

Mesaj de Rozi » 01 Dec 2008, 05:48

Imagine

La absolvire( Pedagogie), acum doi ani in urma...

Imagine

In tabara(Pedagogie), anul trecut...

Dama de Trefla
Pirandó

Mesaj de Dama de Trefla » 01 Dec 2008, 07:55

Imi place de tine Rozi. Ai o privire tare ghidusie si nu iti arati varsta sub nici macar o forma. Maxim maxim 25 de ani...cel putin asa pare in fotografii.
Dar in afara de asta, ai demonstrat, si nu o data, ca ai un suflet de milioane. Prin postarile tale se citeste dragostea si compasiunea.
Multa sanatate si iti doresc ca toate dorintele sa devina realitate.
Pupici :giverose: :air_kiss: :give_heart:

PS: eu cred ca sunt prea lasa ca sa imi postez foto pe net... Dar nici nu am ce arata, deci nimic de pierdut ;)
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Rozi
Fifi

Mesaj de Rozi » 01 Dec 2008, 10:13

"PS: eu cred ca sunt prea lasa ca sa imi postez foto pe net... Dar nici nu am ce arata, deci nimic de pierdut " ;) :P :acute:

Lasa ? NU!
Poate iti este greu sa devii vulerabila in fata tuturor si mai cred ca esti usor timida...
... DA, nu ai nimic de pierdut si daca te vom vedea -taaaaaaaaaaare mi-as dori sa te vad! - eventual, iti vom cunoaste cu adevarat ochii. ;)
Sunt si in realitate albastrii?
Nu ne postam aici pozele pentru a dovedii nimic - ca, am fi frumoase sau urate, caci, NU EXISTA FEMEIE CU ADEVARAT URATA - le postam ca pe un semn al PRIETENIEI si al AFECTIUNII si INCREDERI pe care o avem unii fata de altii - , deci.... :)

PS. Alegerea este totusi a ta... Faci ceea ce crezi ca este mai bine pentru tine, ce-ti confera mai mult confort psihic.
:giverose: :air_kiss: :give_heart:

Rozi
Fifi

Mesaj de Rozi » 01 Dec 2008, 10:29

Scuze!

Ideile sunt una si graba de a scrie altceva.... :blush:

"Nu ne postam aici pozele pentru a dovedii" ceva

INCREDERII

marilyn
membru

Mesaj de marilyn » 01 Dec 2008, 10:42

Buna, Rozi! Eu sant Marilyn,(nume de utilizator),dar ma cheama Carmen. ti-am vazut pozele, sant foarte reusite, catelusa ta e foarte dragalasa.vreau sa iti spun ca imi place foarte mult tot ce ai trimis pentru aceste forumuri, mai ales pentru "un moment de frumusete". vreau sa iti spun ca mi-a placut atat de mult, incat m-am decis sa devin si eu utilizator al acestor forumuri.am inteles ca ai lucrat ca asistent medical pediatru. si eu sant tot asistent , dar generalist.multe salutari si ganduri bune.

Rozi
Fifi

Mesaj de Rozi » 01 Dec 2008, 10:49

Carmen, abia acum incep sa te cunosc, cand imi vorbesti despre tine... :air_kiss: :giverose:

Poate te mai gandesti si ne oferi mai multe detealii despre tine despre viata ta.
Cert este ca, ma bucura prezenta ta pe acest site, si poate ne daruiesti si tu o imagine cu ...TINE!

PS. Eu, nu am pe nimeni si cea mai draga fiinta, care este cu mine, apare si in poza.
Daca doriti si va face placere, atasati imaginea( imaginile) celor dragi voua. :)

jemilia
membru Pro

Mesaj de jemilia » 01 Dec 2008, 10:57

Aceasta sunt eu: Imagine Imagine Am pus si eu pozele in care am iesit bine ca nu prea sunt fotogenica! Bineinteles ca eram prin cluburi la distractie! :grin: O sa spun mai multe mai tarziu! :grin:

Scrie răspuns