Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Pedepse si premii

Diverse jocuri interactive.
Lara

Re: Premii

Mesaj de Lara » 28 Iun 2008, 13:55

Pentru Rozi !Mesajele sunt foarte frumoase! :)

Imagine

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Mesaj de Mihnea » 28 Iun 2008, 15:03

Rozi a raspuns foarte frumos si s-a descurcat foarte bine, intampinarea ei este calda si din suflet.

O floare frumoasa pentru Rozi! :giverose:
Tempus est optimus iudex.

Rozi
Fifi
Zodie: Scorpion

Mesaj de Rozi » 28 Iun 2008, 18:02

Multumesc Lara, Mihnea! :)

Pentru voi, amandoi - caci, in spatele acestui site deosebit se ascunde un bagaj enorm de munca - un moment de relaxare....

The love is the unique thing that can occupy and fill the eternity.

Lara

Mesaj de Lara » 28 Iun 2008, 22:23

Multumesc,Rozi!Asa e,munca multa la un Forum.Partea grea e a lui Mihnea,deci meritele pentru el sa fie toate.De clip,insa,ma bucur si eu. :D Chit ca,la cate boacane am facut azi...

Mihnea
Wiz

Mesaj de Mihnea » 28 Iun 2008, 22:49

Multumesc Rozi. Imi imaginam ca stau intins pe spate, intr-o iarba deasa si ma uit la cer... dandu-mi seama in acelasi timp cat de marunti suntem in aceasta lume... niste gandacei ce traim fiecare furtuna din borcanasul propriu.

Rozi
Fifi
Zodie: Scorpion

Mesaj de Rozi » 29 Iun 2008, 00:34

Mihnea scrie:Multumesc Rozi. Imi imaginam ca stau intins pe spate, intr-o iarba deasa si ma uit la cer... dandu-mi seama in acelasi timp cat de marunti suntem in aceasta lume... niste gandacei ce traim fiecare furtuna din borcanasul propriu.

Ca si tine acum - in momentele de relaxare - toata copilaria mea mi-am petrecut-o privind Cerul...
Ore in sir , fara a ma plictisii puteam privii norii, soarele, avioanele si tot ce intalnea privirea-mi atintita in sus.Spre deosebire de noi , adultii, care ne vedem ca pe niste bieti gandacei, eu, ma vedeam un urias in tara insectelor. Sentimentul ce-l nutream vis- a vis de tot ce era viu era acela de a ocroti.
Da , ne provocam propriile furtuni sau cedam in fata uraganelor starnite de ceilalti... :stop:

Depinde doar de noi sa ne urmam Calea, ce ne va conduce spre realizarea Temei personale, motiv pentru care suntem inca... aici.
The love is the unique thing that can occupy and fill the eternity.

Mihnea
Wiz

Pedepse

Mesaj de Mihnea » 01 Iul 2008, 19:49

Ok, am ales pedeapsa cu lasarea de fumat timp de o saptamana. Va tin la curent... :angel:

Lara

Re: Pedepse

Mesaj de Lara » 01 Iul 2008, 19:52

:clapping: :clapping: :clapping:

Felicitari!

PS.Daca se mai da pedeapsa asta,sper ca tot la alegere va fi. :D Eu fac declaratii de dragoste cu siguranta.

Mi_Ar
Piranha

Mesaj de Mi_Ar » 01 Iul 2008, 20:28

Mihnea scrie:Ok, am ales pedeapsa cu lasarea de fumat timp de o saptamana. :angel:
Cred ca ai sanse..cu scenele de groaza care se spune ca se gasesc acum pe pachetele de tigari :)
Bafta!!
"A iubi înseamnă, poate, a lumina partea cea mai frumoasă din noi.."

Ana

Mesaj de Ana » 02 Iul 2008, 11:48

Pedeapsa Rozi

Timp de o saptamana doar va asculta melodiile postate de pe "you tube" de ceilalti fara a mai avea voie sa posteze vreo melodie...

Scrie răspuns