Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Continua ideea, varianta XXL

Diverse jocuri interactive.
Scrie răspuns
crinam
Princess
Zodie: Capricorn

Re: Continua ideea, varianta XXL

Mesaj de crinam » 07 Noi 2008, 19:16

- Sampanie, raspunse Sharon, avem ceva de sarbatorit
- Da? intreba Mark mirat
- Un nou inceput, replica Sharon

Lara

Mesaj de Lara » 15 Noi 2008, 08:22

"Mda",isi spuse Mark."Orice inceput,scumpo,numai sa inceapa ceva o data!!!!"Si zambindu-i nevinovat,ii sugera:
-Ce-ai spune sa o bem intr-un loc mai intim?

angi01
Angel

Mesaj de angi01 » 15 Noi 2008, 19:20

-Oh,Mark,inca din frageda copilarie locul cel mai intim l-am considerat a fi toaleta...crezi ca ar fi posibil sa servim sampania acolo?
Angi

DULCHICKA69
membru

Mesaj de DULCHICKA69 » 15 Noi 2008, 20:18

:D angi

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Mesaj de Mihnea » 16 Noi 2008, 10:33

Lui Mark ii trecura prin fata ochilor imaginile cu motanul zmotocit si trase concluzia ca exista totusi persoane mai dezaxate decat el. Asa ca incuviinta, facand cu mana un gest inspre partea intima a locuintei:
- Dupa tine, printesa mea.
Apoi bombani in gand: sper ca n-o sa-mi consume toata hartia...
Tempus est optimus iudex.

crinam
Princess

Mesaj de crinam » 17 Noi 2008, 01:28

-Vai, Mark dragule, de ce nu mi-ai spus ca ti-ai instalat jacuzzi, i-mi aduceam trusa cu produse SPA - spuse Sharon cu o voce mieroasa fataindu-se provocator prin fata lui Mark.

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Mesaj de Mihnea » 24 Noi 2008, 02:45

Desigur, Mark habar nu avea ce era aceea o trusa cu produse SPA.
- Nici nu puteam concepe acest loc fara jacuzzi, spuse timid, apoi apasa pe un buton aflat in drepta lui, in speranta ca va abate discutia despre trusa. Cu un usor bazait, din tavan se lasa in jos un televizor cu plasma, cu diagonala de 1,5 metri, dupa cum avea sa afle imediat Sharon.
- Interesant, spuse Sharon, impresionata.
Mark apasa pe alt buton. O usa bine mascata se deschise in perete, dezvaluind un mic dulapior garnisit cu bauturi pentru toate gusturile. Sharon isi plimba ochii pe toate acele sticle, si isi alese un Pepsi fara zahar.
- Dar pahare...?
Mark raspunse printr-o apasare hotarata pe alt buton. Din alt loc aparura doua pahare. Transfigurat, Mark apasa din ce in ce mai frenetic pe butoanele de pe panou de comanda. Pe rand, aparura din diverse locuri o combina high-fidelity, un urs mare, roz, un laptop, cateva banane, apoi din perete se desprinse un pat dublu, ce trecu milimetric pe langa Sharon.
- Fantastic, spuse Sharon, fericita ca scapase ca prin urechile acului. Ia te uita, dar asta pentru ce e, si arata spre un buton rosu, pe care scria mare: "Nu apasa!".
Tempus est optimus iudex.

jemilia
membru Pro
Zodie: Sagetator

Mesaj de jemilia » 01 Dec 2008, 21:11

-Te rog, nu apasa! Spuse Mark speriat.
Sharon ii arunca o privire de copil obraznic si curios, si apasa pe buton, in timp ce radea diabolic! indata ce apasa pe buton, se deschise o usa din perete de care erau agatate o multime de jucarii sexuale si de costumatii numai bune pentru o sedinta sado-maso! Mark se inrosi tot.- Sharon, te rog, nu e ceea ce crezi...

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 01 Dec 2008, 21:46

- Nuuu, nu e ceea ce crezi.....Sunt din zahar....Sunt dependent de zahar...si medicul mi-a recomandat sa renuntz...altfel risc sa ma imbolnavesc. Problema e ca pur si simplu nu rezist in fata dulciurilor...si ca sa nu ma mai tenteze am luat de astea.....Nu le-as manca nici mort!! Cine stie poate am noroc si ma tratez....
Si se lasa tacerea..... iar Mark astepta cu un nod in gat sa vada reactia fetei. Ea se uita la dulap si parea absenta...Apoi cu o miscare brusca isi dadu parul pe spate, dezgolindu-si gatul printr-o miscare foarte senzuala, ceea ce puse un brutal punct gandurilor lui Mark....
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Rozi
Fifi
Zodie: Scorpion

Mesaj de Rozi » 01 Dec 2008, 21:54

Privirea i se oprii pe fiecare obiect in parte, apoi de la unul la altul, scutura cu dezgust din cap si apasa din nou pe butonul din dreapta usii, de data aceasta insa, pentru a o inchide ...
Iesii din baie, isi ridica poseta de pe pat si cu pasi grabiti se indrepta spre iesire.
Marc fu intr-o secunda in spatele ei, o prinse de mana si cu vocea sugrumata de emotie dar si de rusine o intreba:
- Nu mai ramai?
-Nu. A fost destul ce ciudat pentru mine sa descopar aceasta "lume a ta", lumea de dincolo de usa... Si DA, ai dreptate nu esti asa cum am crezut eu, ca esti...!
Nu mi-as fi putut inchipui ca asa vezi tu Dragostea, ca pe o pedeapsa a trupului si a sufletului.
Sharon se scutura, isi trase mana si iesii pe usa, fara macar sa intoarca odata capul in urma, fara sa vada lacrimile, ce se voiau inghetate si nu siroind pe obraji.
The love is the unique thing that can occupy and fill the eternity.

Scrie răspuns