Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Semne pe corp

Discutii despre experiente ce nu pot fi explicate stiintific.
Scrie răspuns
cristinag
Zodie: Berbec

Semne pe corp

Mesaj de cristinag » 18 Oct 2010, 17:02

In urma unor probleme la care nu gaseam rezolvare ,am hotarat cu sotul meu sa mergem la parintele ortodox(noi fiind catolici din nastere ,dar nu stiu daca asta e important) sa ne faca slujbe ,slujbele au fost ale Sf. Vasile ,parintele mi-a spus ca am vraji facute de cineva foarte aproape de mine si sa fiu atenta ce voi visa la noapte.In timpul slujbelor am simtit o caldura la frunte si eu si sotul meu.Am ajuns acasa pe la ora 17'' si m-am uitat la televizor stand in fund pe marginea patului,deodata am simtit ca ma pisca ceva de gat in partea sanga ,am dat usor cu mana dar continua sa ma usture tot mai tare,am mers la oglinda sa vad ce am pe gat(credeam ca poate mi-a cazut o omida ...) pe gatul meu de sub ureche si pana aproape de umar erau zgarieturi ,linii de vreo 2 cm dispuse cumva pentru a forma o propozitie cred ,dar nu stiu cum sa explic ,nu se intelegea ,erau litere ...cifre romane..
Stie cineva sa explice ce a fost?
totul s-a intamplat acum 12 ani ,acum am din nou probleme foarte multe pe care nu stiu cum sa le stapanesc.
Va multumesc,Cristina.

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Re: Semne pe corp

Mesaj de jr_fairy » 18 Oct 2010, 18:31

Nu vreau sa imi dau cu parerea inutil, nu sunt in masura. Dar cred ca se lucra asupra ta.
Am trait ceva asemanator si m-am "exorcizat" cumva singura. Atacurile vin, dar trebuie sa stim sa le oprim. In primul rand trebuie constientizat ca o entitate nu iti poate face rau fara voia ta! Nu trebuie sa permiti! Ba chiar trebuie sa fii foarte ferma si sa ordoni daca este necesar.
Anyway, e usor de vorbit pe langa subiect. Fiecare insa traieste fenomene asemanatoare in propriul mod si trebuie tratat diferit si personal.
Cred ca ar trebui sa cauti sa discuti cu cineva experimentat.
Sincera sa fiu, eu ma indoiesc de preoti. Sunt constienta ca unii dintre ei, putini, au putere si sunt buni magi, dar prefer alte metode.
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

cristinag
Zodie: Berbec

Mesaj de cristinag » 18 Oct 2010, 18:36

Multumesc pt. raspunsul atat de rapid,nu stiu la cine as putea apela ,acum am din nou foarte multe probleme si simt ca nu mai pot si nu stiu incotro sa o apuc.

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Mesaj de jr_fairy » 18 Oct 2010, 18:43

Da-mi un mesaj privat cu o adresa de email sau nr de tel. Nu promit, dar voi incerca sa te ajut.
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

Scrie răspuns