Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Imagine ciudata pentru uni, dar normale pt. mine

Discutii despre experiente ce nu pot fi explicate stiintific.
lil.isis
Zodie: Rac

Re: Imagine ciudata pentru uni, dar normale pt. mine

Mesaj de lil.isis » 17 Noi 2011, 06:28

armin scrie:Deci primele 2 sunt facute pe 31.10.2008 ora 14:59 si a treia la exact 15:00.

As fi si eu curioasa sa stiu exact ce este. Indiferent de raspuns ar fi, de mult nu ma mai sperie nimic.

Imi pare extrem de rau pentru pierderea ingerasului tau.Nici nu vreau sa ma gandesc prin ce ai trecut si prin ceea ce treci...

In legatura cu norisorul din poza , poate fi chiar spiritul lui..Se spune ca sufletul unui om cantareste 21 grame , dovedit stiintific...bine insa nu este nimic 100 % cert ..Stai linistita , oricum , copilasul tau este unde trebuie sa fie.

Insa nu imi pot imagina si nu inteleg un lucru ,la inmormantari , sper sa nu supar pe nimeni ...:De ce ai face poze la inmormantarea cuiva?mai ales la propriul tau copil...adica...parerea mea ar fi ...ca este frumos sa iti aduci aminte de aceea persoana asa cum era el/ea , vie , vesela , vorbind cu tine , razand cu tine..nu un corp lipsit de viata...si mai ales tristetea din acele poze....eu una nu as putea sa ma uit...e mult prea dureros.prefer sa ma uit la o poza cu el/ea zambind , sa il vad fericit pe acel om , sa mi-l amintesc cu drag si multa dragoste de momentele frumoase.

Sper ca nu am suparat pe nimeni,este doar parerea mea si ceea ce simt..

Scrie răspuns