Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Buna

Discutii generale despre Lenormand.
Maeve
membru
Zodie: Pesti

Re: Buna

Mesaj de Maeve » 06 Iul 2011, 01:28

lumininita scrie:buna daca mai astepti un pic sa caut cartile despre care spui ma voi uita pe joi ,nu promit dar sper ,sa revin
Buna
Ok nu-i nici-o problema. ;)

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 06 Iul 2011, 09:04

dar totusi ce carti sin astea ? ca ma-m tot uita sti ce ,sa etalare onle-in cu cartile lenormand , ai vazut ca a doua rubrica de sus este etalari dai la lenormand ,piantnik , si scrie ce carti ti-a iesit , etalarile onlein sint foarte bune ,trebuie doar sa crezi ,

Maeve
membru

Mesaj de Maeve » 07 Iul 2011, 01:18

lumininita scrie:dar totusi ce carti sin astea ? ca ma-m tot uita sti ce ,sa etalare onle-in cu cartile lenormand , ai vazut ca a doua rubrica de sus este etalari dai la lenormand ,piantnik , si scrie ce carti ti-a iesit , etalarile onlein sint foarte bune ,trebuie doar sa crezi ,
Buna
Am incercat cu cartile lenormand la pitanik etalare cu 12 carti si semnificator soarele si mi-a iesit 1 Sicriul a 2 Crucea a 3 Gradina a 4 Coasa a 5 Stelele a 6 Soarele a 7 Inima a 8 Biciul a 9 Ancora a 10 Trifoiul a 11 Crinul a 12 Cheia.

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 07 Iul 2011, 11:26

Maeve scrie:
lumininita scrie:dar totusi ce carti sin astea ? ca ma-m tot uita sti ce ,sa etalare onle-in cu cartile lenormand , ai vazut ca a doua rubrica de sus este etalari dai la lenormand ,piantnik , si scrie ce carti ti-a iesit , etalarile onlein sint foarte bune ,trebuie doar sa crezi ,
Buna
Am incercat cu cartile lenormand la pitanik etalare cu 12 carti si semnificator soarele si mi-a iesit 1 Sicriul a 2 Crucea a 3 Gradina a 4 Coasa a 5 Stelele a 6 Soarele a 7 Inima a 8 Biciul a 9 Ancora a 10 Trifoiul a 11 Crinul a 12 Cheia.
Cum le ai pus in linie dreapta sau in patrat?incearca sa pui poza fao in constructor apoi o salvezi in pothobucket aici tr sa ti faci cont
Good job with cards,they practically read theamselves.

Scrie răspuns