Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

am nevoie de indrumari va rog , si nu le gasesc toata lumea

Discutii generale despre Lenormand.
Scrie răspuns
lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

am nevoie de indrumari va rog , si nu le gasesc toata lumea

Mesaj de lumininita » 06 Mar 2011, 16:33

buna la toata lumea ma numesc luminita si locuiesc de ceva timp afara , sint pasionata de ghicitul in carti adica lenormand . si nu stiu de unde sa incep. mi-am luat cartile acasa incerc sa dau pt. alti dar parca ceva nu merge am luat traducerea la carti in germana dar ceva ,ceva nu se leaga parca tot in limba ro. im-i place mai mult, sau daca cineva vrea sa facecem schimb de informati ma-si bucura mult

shany
membru
Zodie: Rac

Re: am nevoie de indrumari va rog , si nu le gasesc toata lumea

Mesaj de shany » 07 Mar 2011, 19:39

lumininita scrie:buna la toata lumea ma numesc luminita si locuiesc de ceva timp afara , sint pasionata de ghicitul in carti adica lenormand . si nu stiu de unde sa incep. mi-am luat cartile acasa incerc sa dau pt. alti dar parca ceva nu merge am luat traducerea la carti in germana dar ceva ,ceva nu se leaga parca tot in limba ro. im-i place mai mult, sau daca cineva vrea sa facecem schimb de informati ma-si bucura mult

luminita....bine ai venit....esti la locul potrivit....intraba si ti se va raspunde.. :hagirl:

Scrie răspuns