Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

in legatura cu cererile de etalari

Discutii generale despre Lenormand.
Andr_a
membru
Zodie: Sagetator

Re: in legatura cu cererile de etalari

Mesaj de Andr_a » 25 Sep 2010, 20:21

Sulis, te rog sa ma ajuti si pe mine cu o etalare in ceea ce priveste locul meu de munca, prevad niste schimbari nu stiu daca in bine sau in rau.
Intrebarea mea este: Voi avea parte de imbunatatirea situatiei adica o promovare sau vreo schimbare a rutinei si tensiunilor macar sau voi ceda si voi pleca fara sa ma uit in urma?
Nr.mele: 7,10,13,17,30.
Multumesc anticipat! :giverose:
Aimer qui ne t'aime pas, c'est aimer la pluie qui tombe dans la forêt.

alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Mesaj de alexdyana » 26 Sep 2010, 09:13

Sulis scrie:Buna,

nu am mai dat in carti de o perioada, o sa reincep cat de curand.

Ecaterina, am vazut mesajul privat, roata astro nu are raspunsul la intrebarea ta. Doua carti exista doar pentru a vorbi despre ceea ce vrei tu, nu e suficient.

Alexdyana, am inceput analiza pentru tine de ceva timp , o sa o termin si iti scriu. Ma gandesc ca e inca de actualitate cererea ta, daca nu , ma insel in analize.

Andra, nu mai stiu de cat timp dateaza cererea, daca e perioada lunga de timp iti voi cere alte cifre "recente" daca intrebarea e inca de actualitate.

Pe curand. :bye:
Da inca e in actualitate..multumesc mult!!! :hagirl:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 26 Sep 2010, 12:51

Sulis te rog frumos, imi faci si mie o etalare pentru domeniul profesional?...intrebarea mea este daca voi gasi alt loc de munca in curand? Cifrele sunt :1, 39, 14, 25, 7

Ms mult de tot.... :thankyou: :giverose:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

eris.nibiru
membru
Zodie: Rac

Mesaj de eris.nibiru » 26 Sep 2010, 20:41

Buna,
Indraznesc sa cer si eu favor, in limita ta de timp, te rog frumos. :cupa: :cupa: :cupa: :air_kiss:
Intrebarea mea este: Are un viitor relatia mea cu el?
Numerele sunt: 22,10, 7, 1, 42.

Iti multumesc mult.
:thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Tot ce e placut ori e ilegal, ori e imoral, ori ingrasa.
Erica

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 29 Sep 2010, 14:00

Buna ziua. Indraznesc si eu sa am o rugaminte.... :blush: Se poate sa-mi faci si mie o etalare sa aflu un raspuns? Intrebarea ar fi: Imi voi gasi un servici bun in viitoarul apropiat?
Am inteles ca ar trebui 5 numere. Sper ca am inteles bine. Numerele alese de mine ar fi: 10,11,24,26,29. Data mea de nastere este 29 noiembrie 1980. Multumesc din suflet si sper sa primesc un raspuns. :)

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 13 Noi 2010, 10:40

Hai să mă înscriu pe listă :)
Când ai tu timp, poţi te rog, să vezi în ce direcţie merge relaţia mea? Nu ştiu ce etalare e cea mai lămuritoare. O să aleg 5 numere dacă îţi sunt necesare 4, 7, 13, 18, 33.
Dacă sunt necesare alte detalii, sau e nevoie de explicaţii mai amănunţite îţi scriu povestea pe privat, nu ştiu de ce dar mi-e cam greu să expun aici
:thankyou: :flirt:
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

shany
membru

Mesaj de shany » 13 Noi 2010, 10:53

Buna Sulis,
As indrasni si eu cu o etalare pentru mine, bineinteles in functie de timpul tau.
acestea sant numerele: 49; 31; 17; 16; 6
Multumesc anticipat

shany
membru

Mesaj de shany » 13 Noi 2010, 11:00

upssss....am omis ce este mai important;
sant interesata sa stiu ce se va intampla cu procesarea actelor mele de stabilire in America? :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou:

Andr_a
membru

Mesaj de Andr_a » 19 Dec 2010, 16:25

Andr_a scrie:Sulis, te rog sa ma ajuti si pe mine cu o etalare in ceea ce priveste locul meu de munca, prevad niste schimbari nu stiu daca in bine sau in rau.
Intrebarea mea este: Voi avea parte de imbunatatirea situatiei adica o promovare sau vreo schimbare a rutinei si tensiunilor macar sau voi ceda si voi pleca fara sa ma uit in urma?

Buna Sulis,
Reiau intrebarea despre job : ce sanse am sa schimb locul de munca. Am o oferta as dori sa stiu daca se poate concretiza si alte detalii eventual.

Merci :thankyou: :giverose:

Andr_a
membru

Mesaj de Andr_a » 19 Dec 2010, 16:26

Andr_a scrie:
Andr_a scrie:Sulis, te rog sa ma ajuti si pe mine cu o etalare in ceea ce priveste locul meu de munca, prevad niste schimbari nu stiu daca in bine sau in rau.

Buna Sulis,
Reiau intrebarea despre job : ce sanse am sa schimb locul de munca. Am o oferta as dori sa stiu daca se poate concretiza si alte detalii eventual.

Merci :thankyou: :giverose:

Scuze : numerele mele sunt 8, 23, 5, 37.

Scrie răspuns