Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

in legatura cu cererile de etalari

Discutii generale despre Lenormand.
Sulis
membru Pro
Zodie: Varsator

in legatura cu cererile de etalari

Mesaj de Sulis » 23 Mai 2010, 18:45

Buna,

cererile de roti astrologice se inmultesc, nimeni nu are probleme specifice -munca, sentimente, financiar- pentru etalari mai rapide...
Nu pot face fata , nu mai doresc sa am cereri de roti astrologice pentru ca timpul nu imi permite sa fac etalari care imi iau jumatate de zi pentru o persoana.
Pentru feedback asteptarea e lunga, un an, pentru fiecare roata, nu ma ajuta la nimic personal asteptarea si nici pentru combinatiile de carti.

Etalari scurte, cu intrebari precise pot sa fac, cinci carti maxim. Doua etalari pe saptamana. Nu fac etalari pentru sanatate.

In mp trebuie sa sterg regulat mesajele, cererile pot fi sterse din lipsa de spatiu.
Pentru o mai buna organizare, daca doriti etalari cu o intrebare precisa, va dedic acest post pentru a va pune intrebarile si cifrele astfel veti vedea daca exista alte etalari inaintea d-voastra si a respecta numarul de etalari pe care il pot accepta pe saptamana.

La inceput de an, voi putea face 2-3 roti maxim, in rest e epuizant.

Multumesc pentru intelegere.
Sulis

madame
membru
Zodie: Fecioara

Re: in legatura cu cererile de etalari

Mesaj de madame » 23 Mai 2010, 21:19

Buna Sulis. As dori si eu o etalare pt fiica mea M, in legatura cu cariera ei. Poti te rog sa-mi faci una? Cand ai timp si dispozitie. Eu am incercat dar nu iese nimic. :dontknow:

Sulis
membru Pro

Mesaj de Sulis » 25 Mai 2010, 13:56

Buna Madame,

M poate sa dea 5 cifre de la 1 la 53? Daca nu data ei de nastere pentru calculul cifrelor.
Statutul ei in acest moment de asemenea: student, etc.

Multumesc.
Sulis

Sulis
membru Pro

Mesaj de Sulis » 17 Iun 2010, 19:01

Buna Whisper,

am facut aceasta rubrica special pentru cereri, sa nu le caut peste tot in mesage cu numere si tot.
Am vazut intrebarea ta despre licenta, daca mai e valabila am nevoie de 5 cifre de la 1 la 53. Multumesc si spor la invatat.
Sulis

carmen12
membru Pro
Zodie: Sagetator

Mesaj de carmen12 » 17 Iun 2010, 20:33

sulis imi faci si mie te rog o etalare cu 5 carti cu ce se va intampla in viitorul apropiat in rel mae cu f?
mersi

whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Mesaj de whisper » 18 Iun 2010, 00:20

Sulis scrie:Buna Whisper,

am facut aceasta rubrica special pentru cereri, sa nu le caut peste tot in mesage cu numere si tot.
Am vazut intrebarea ta despre licenta, daca mai e valabila am nevoie de 5 cifre de la 1 la 53. Multumesc si spor la invatat.
Nr sunt: 3.7.10.16.29...multumesc :)
We don't love to be loved; we love to love!

histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Mesaj de histia » 05 Iul 2010, 09:24

Sulis, te rog sa ma ajuti si pe mine cu o etalare in ceea ce priveste locul meu de munca. Situatia nu e prea placuta in invatamant, s-a schimbat planul cadru si vor scadea orele.
Intrebarea mea este: Voi avea continuitate si norma intreaga pt anul scolar 2010-2011 in scoala in care sunt acum?
Nr mele: 12, 14, 52, 25, 17.
Cu mii de multumiri. :giverose:
Veritas odium paret!

alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Mesaj de alexdyana » 05 Iul 2010, 13:42

Sulis te rog frumos cand poti sa imi faci si mie o etalare. As vrea sa stiu daca in toamna reusesc sa plec in Franta sa lucrez ca medic (la noi nu se mai poate cu 25% minus din salar, e curata bataie de joc), am depus CV-ul pe la spitale din Franta si inca voi mai depune si sper sa imi gasesc ceva.
Cartile mele sunt:18, 20, 34, 42.

Multumesc mult!!

Andr_a
membru
Zodie: Sagetator

Mesaj de Andr_a » 05 Iul 2010, 23:35

Sulis te rog frumos cand poti sa imi faci si mie o etalare in legatura cu domeniul sentimental. Daca exista vreo sansa sa fiu impreuna cu EL...
Numerele mele sunt : 7, 17, 13, 3, 30.
Multumesc anticipat !
:bye: ;)
Aimer qui ne t'aime pas, c'est aimer la pluie qui tombe dans la forêt.

ionescu ecaterina
membru
Zodie: Berbec

Mesaj de ionescu ecaterina » 31 Aug 2010, 00:19

Buna ,SULIS!
Ti-am dat un mesaj pe privat in legatura cu o roata astrologica pe domeniul sentimental.
Scuze,dar acum am vazut aceasta rubrica in legatura cu cererile de etalari.
Daca ai putea sa imi dai totusi un raspuns ,fie si pe scurt,ti-as fi recunoscatoare.
Multumesc!
,,All good things come to those who wait.''

Scrie răspuns