Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

roata astro Alexdyana

Discutii generale despre Lenormand.
Sulis
membru Pro
Zodie: Varsator

Re: roata astro Alexdyana

Mesaj de Sulis » 13 Oct 2010, 23:38

Buna Alexdyana,

imi pare rau pentru blocajul actual. Ai sa pleci pana la urma, ai in tema ta foarte multe elemente. Nu te descuraja.
Sulis

alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Mesaj de alexdyana » 14 Oct 2010, 16:03

Sulis scrie:Buna Alexdyana,

imi pare rau pentru blocajul actual. Ai sa pleci pana la urma, ai in tema ta foarte multe elemente. Nu te descuraja.
Momentan nu mai am nici o speranta...sunt varza total,mai am si probleme cu rinichii si mai nou am aflat si de niste datorii..parca sunt blestemata :this:

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 14 Oct 2010, 16:11

Sulis scrie:Buna Alexdyana,

multumesc pentru feedback.
In legatura cu plecarea, meseriile ce tin de strainatate sunt pe casa 11, ai o carte fff frumoasa. Cu 9 de caro pe casa 12 va fi intarziata aceasta plecare, dar va avea loc. Nu stiu sa datez, am luat cartea leului ca o perioada ca este pe casa strainatatii, muncii in strainatate, cu cartile in jur pentru mine exista o oportunitate.
Pe casa 11 e casa ajutoarelor, este un barbat acolo, deci propunere din partea unui barbat si nu a sefei actuale. E pe viitor, vei vedea tu cine va fi. Cu subiectul din dreapta ti se ofera o oportunitate.
Pe axa 9 -3 ai carti de reusita, ajutor din partea cuiva pentru aceasta reusita. Pe casa 10 ai reusita si trasformare radicala. Ma asteptam sa am o carte gen 10 de caro sau chiar 9 caro pe casa 11, sa vad plecarea, sa vad mutarea propriu-zisa.
Ai zis foarte bine ca va fi intarziata, deocamdata e blocata total...Ce deduc eu la interpretarea ta in roata astro pare ca e un barbat de la distanta care ma ajuta si ma si mai iubeste... :dontknow:

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 15 Oct 2010, 15:22

Sulis viata e nebuna rau :hahaha: Pana la urma plec pentru ca s a obtinut finantare pentru postul meu :hahaha: :hahaha: Doamne ce saptamana am putut avea..bine ca s a terminat cosmarul!E jucausa viata astanu gluma!! :haha:

Sulis
membru Pro
Zodie: Varsator

Mesaj de Sulis » 15 Oct 2010, 19:19

Ma bucur ca s-a aranjat. Al doilea pas e acomodarea...daca e pt 6 luni trece usor. Succes.
Sulis

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 15 Oct 2010, 19:32

Sulis scrie:Ma bucur ca s-a aranjat. Al doilea pas e acomodarea...daca e pt 6 luni trece usor. Succes.
Vai da acolo chiar ca am iar emotii :hagirl: Deocamdata ma duc pentru 6 luni sa vad despre ce e vb, daca imi place, daca ma acomodez...incerc si eu marea cu degetul cum se zice.. :hagirl:

Scrie răspuns