Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Ce visezi

Discutii generale despre Lenormand.
Scrie răspuns
mimi.mimi
membru
Zodie: Fecioara

Re: Ce visezi

Mesaj de mimi.mimi » 28 Dec 2014, 09:55

Si dupa ce tragi cu ochiul in casele oamenilor, dupa ce violezi intimitatea lor, asa cum ai făcut aseara când mi s-a restartat pc-ul, mai posezi un amarat de mesaj, ca sa demonstrezi tuturor cât de deştept esti.
Cred ca nici nu iti închipui cât o sa regreti in viitor, ceea ce faci acum. Probabil ca nici nu iti dai seama ce faci.
Daca nu te vezi cum esti, pai iti spun eu cine esti: un alintat, razgaiat, neabătut la timp, un needucat care nu se suporta pe el insusi ca persoana si personalitate si din acest motiv trage cu ochiul in casele oamenilor, poate vede ceva interesant acolo.

Vai de capul tau si de viata alora care te pupa undeva si te tin in brate pentru ca nu stiu ce ii asteapta!

Cum te pune cineva la punct, te razbuni trimiţând rahaturi pe net gen spamuri si reclame false!

Lasa ca la anu, o sa regreti tot ceea ce faci acum si ai facut in trecut! TOT! Crede-ma!!!
Iti doresc sa visezi exact ceea ce ti se va întâmpla, ca sa realizezi ce faci acum mai pisy de Rromânia

mimi.mimi
membru
Zodie: Fecioara

Re: Ce visezi

Mesaj de mimi.mimi » 29 Dec 2014, 19:53

Si...daca nu ti-ai dat seama pana acum, te-ai facut de ras cu un comportament infantil, pe care l-ai afisat recent, ca sa te vada tot poporul!
Bravo omule!

Suntem o tara plina de babuini si ne intrebam de ce nu merg treburile!

Scrie răspuns