Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

La multi ani!!! un an nou cu multa sanatate. Va uitati un pi

Discutii generale despre Lenormand.
Scrie răspuns
ioannoula
membru
Zodie: Leu

La multi ani!!! un an nou cu multa sanatate. Va uitati un pi

Mesaj de ioannoula » 09 Ian 2015, 12:08

Am facut o etalare generala pentru inceput de an. Nu stiu daca le-am inteles bine... Am vazut plecarea mea in fuga si schimbarea de casa care am facut-o.. Am vazut ca trebuie sa am rabdare in ceea ce ma gandrsc.. Am vazut o spitalizare si gandul ma duce la sora mea care trebuie sa nasca prin cezariana luni. Mai vad o invitatie care mi s-a facut ieri.. Vad certuri... Infidelitate... Dar intrebarea pusa era daca se gandeste la mine barbatul pe care il iubesc. Imagine

ioannoula
membru

Re: La multi ani!!! un an nou cu multa sanatate. Va uitati u

Mesaj de ioannoula » 09 Ian 2015, 12:33

am mai observat ca eu sunt in casa barbatului iar barbatul e in casa scrisorii.. hmmm.. iar inima in casa inelului.. m-am ametit de tot :P

ioannoula
membru

Mesaj de ioannoula » 09 Ian 2015, 12:53

ioannoula scrie:Am facut o etalare generala pentru inceput de an. Nu stiu daca le-am inteles bine... Am vazut plecarea mea in fuga si schimbarea de casa care am facut-o.. Am vazut ca trebuie sa am rabdare in ceea ce ma gandrsc.. Am vazut o spitalizare si gandul ma duce la sora mea care trebuie sa nasca prin cezariana luni. Mai vad o invitatie care mi s-a facut ieri.. Vad certuri... Infidelitate... Dar intrebarea pusa era daca se gandeste la mine barbatul pe care il iubesc. Imagine
femeie in casa barbatului inseamna ca se gandeste la barbat? sau ca barbatul se gandeste sau e preocupat de ea?

ioannoula
membru

Mesaj de ioannoula » 09 Ian 2015, 12:56

si cheia pe primul loc.. inseamna un raspuns pozitiv la intrebarea pusa? dar norii de langa? indoiala? hmmm

Scrie răspuns