Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Piramida

Discuta despre etalari specifice folosite in cartomantie. Aceste etalari nu pot fi folosite in cadrul altei metode, din diferite motive.
Scrie răspuns
angellis
membru
Zodie: Balanta

Piramida

Mesaj de angellis » 06 Noi 2010, 11:26

......................................................... :caro: .....................................
......................................................:pica: :cupa: :caro: ................................
................................................ :pica: :cupa: :pica: :pica: :cupa:...................
........................................:caro: :pica: :cupa: :trefla: :cupa: :pica: :caro: :pica: :cupa:

Am reusit sa fac o piramida. Dragutza, nu? :hahaha:

angellis
membru
Zodie: Balanta

Re: Piramida

Mesaj de angellis » 06 Noi 2010, 12:21

Imi place sa glumesc. Am gasit cum se face piramida:

1..................................................................................................7..............
.........2..........................................................................6.............................
.............................3.........................................5..........................................
................................................4..................................................................

1. Influenta din trecut care te afecteaza
2. alternative, ce ai de ales
3. situatie in schimbare
4. schimbari care vor fi
5. ajutor, sansa care se iveste
6. cine te ajuta (da informatii de spre pers. respectiva)
7. rezultatul obtinut

:grin:

Scrie răspuns