Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

etalare cu carti unguresti

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de joc obisnuite.
Scrie răspuns
cupcake
Zodie: Pesti

etalare cu carti unguresti

Mesaj de cupcake » 05 Mai 2012, 14:44

va rog daca poate cineva sa imi explice si mie cum se face o etalare cu carti unguresti?toti pasii si semnificatiile va rog din suflet chiar imi doresc sa cunosc si eu tainele acestea mi-ar fi de mare ajutor va rog :beg: daca stie cineva si doreste sa ma ajute IDul meu este camelia_cobac@yahoo.com va rog lasati-mi un email sau ceva pentru ca vreau cu adevarat sa deslusesc si eu aceste mistere :blush:

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: etalare cu carti unguresti

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 06 Iun 2012, 20:01

cupcake scrie:va rog daca poate cineva sa imi explice si mie cum se face o etalare cu carti unguresti?toti pasii si semnificatiile va rog din suflet chiar imi doresc sa cunosc si eu tainele acestea mi-ar fi de mare ajutor va rog :beg: daca stie cineva si doreste sa ma ajute IDul meu este camelia_cobac@yahoo.com va rog lasati-mi un email sau ceva pentru ca vreau cu adevarat sa deslusesc si eu aceste mistere :blush:
daca vrei sa inveti semnificatia acestor carti uite un site DAME DE TREFLE este in franceza dar ai si combinatii este super situl,,bafta
Good job with cards,they practically read theamselves.

Scrie răspuns