Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

etalarea mea - cu multe intrebari fara raspuns :(

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de joc obisnuite.
Scrie răspuns
sophia
membru
Zodie: Fecioara

etalarea mea - cu multe intrebari fara raspuns :(

Mesaj de sophia » 01 Noi 2011, 18:00

Imagine

Taierea a fost : 10 de pica si 10 de caro

In etalarea asta eu sunt dama de pica, sotul meu este de trefla, iar tipul tacut si iubitor este de cupa :blush: Din pacate , nu despre dragoste am intrebat eu, ci despre tatal meu, care este internat in spital si are ceva probleme putin cam grave. El are ochii gri-albastri-verzi , ca ai mei, dar cred ca se masluieste si apare de romb. :beg: Va rog daca puteti sa-mi spuneti ceva despre ce vad si eu aici.
Pe primul rand vad moartea cuiva de trefla, la un drum lung. Pe al doilea pare a fi ceva legat de un divort de care voi primi veste si nu stiu cum sa interpretez altfel ceea ce vad, pare a fi de bine cu atatia asi in jur. pe al treilea, parca s-ar barfi ceva despre o realizare a cuiva cu barbati de stat, un examen, ceva. Eu apar langa cel de cupa, dar in acelasi timp si langa sotul meu si parca plec la drum lung legat de primul rand (unde apare evenimentul trist :(( ) Mai mult nu stiu sa interpretez, nu stiu semnificatiile cartilor foarte bine, doar ce am mai furat si eu :p
Va pup dulce si va multumesc din suflet celor care-mi spuneti si mie ceva
Sophia

sophia
membru

Re: etalarea mea - cu multe intrebari fara raspuns :(

Mesaj de sophia » 01 Noi 2011, 18:02

Am uitat, tatal meu este brunet :blush:

sophia
membru

Re: etalarea mea - cu multe intrebari fara raspuns :(

Mesaj de sophia » 07 Noi 2011, 13:13

Salutare tuturor,
Am revenit, ceva mai bine decat eram acum o saptamana. Am fost plecata acasa, singura, fara sotul meu care a ramas acasa cu copiii, sa vedem ce facem in legatura cu sanatatea tatalui meu : dintre noi toti, culmea, el este cel mai bine :yahoo: Eu , mama, fratele meu suntem daramati, dar lui i-au iesit analizele fff.bune, in conditiile in care a suferit mai multe accidente vasculare tranzitorii. A facut si o pneumonie, dar acum este bine, sa dea D-zeu sa fie asa si in continuare, ca astea sunt periculoase .... Asa ca acum mi-a revenit inima la loc, l-am lasat in stare ff.buna, azi ii dau drumul acasa cu ceva pastile de luat.
In rest, vizavi de ceilalti doi, nimic nou, n-am nimerit nimic din ce am vazut :hagirl: sau cel putin pana in momentul de fata nu am aflat nimic din ce am "interpretat" eu , ca sa zic asa.
Sophia

Scrie răspuns