Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

ajutor interpretare

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de joc obisnuite.
flower87
membru
Zodie: Varsator

Re: ajutor interpretare

Mesaj de flower87 » 31 Iul 2011, 23:06

elenatudorescu scrie:
flower87 scrie:
elenatudorescu scrie:Ai o oportunitate nesperata de a fi cu el, acest barbat de caro insa trebuie sa ai grija pentru ca el este o persoana care se deprima foarte usor sau pleaca rapid dintr-o relatie in care nu mai vede niciun capat nu vad mai departe decat un decalaj de timp, probabil si o realizare a ta. Ai putea avea ca obstacol tot o femeie gen dama de trefla,poate fi mama lui, care are planuri de casatorie pentru el, sau poate ca el va planui o casatorie bine intemeiata cu cineva, posibil sa fii tu insa nu vad exact cine anume ar fi sa fie. O sansa o ai dar va fi ceva mai peste ceva timp, peste 1 an, 2 sau chiar 3 dar as zice eu 1 an jumate. O sa ai o sansa pentru o propunere pe termen lung cu acest om peste aceste puncte.
Am inteles acum ce si cum. Pai atunci vezi ca mamica lui o sa il bata la cap sa se insoare si cred ca deja o face, ea are realizare de bani pentru el insa el se pare ca nu e prea incantat de mai nimic in relatia actuala si cred ca nici cu mama lui nu se prea are bine, in sensul ca nu comunica, nu fac planuri impreuna, mai degraba mama cu actuala fata discuta despre ceva serios. Tipul e ok acolo, e singuratic, sau se izoleaza de lume, cam retras si cocotat, nu vrea sa auda, sa vada, sa simta nimic. Parerea mea e ca mai mult mama o iubeste pe fata cu care vorbeste decat el.

Elena multumesc mult ca vrei sa ma ajuti cu interpretarea. si eu o sa fac in asa fel incat sa fie cat mai clara.
El este de statura potrivit, grasut si cu ochii caprui, saten.Eu sunt de statura potrivita,bruneta cu ochii caprui.
Eu sunt in tara, el in strainatate.El este cu altcineva acolo,dar si cu mama lui.Daca mai ai nevoie de alte detalii,spune-mi.
Multumesc.
El este deja casatorit cu fata aceea.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 01 Aug 2011, 14:42

Am inteles. Dupa etalarea ta, cu intrebarea respectiva, daca vei fi impreuna, pot sa iti spun ca va mai fi o oportunitate de a fi cu el si atat, dar va fi undeva nesperat sa mai fie ever, deci va mai trece un timp... si ca el nu pare a fi fericit si nici macar casatorit, poate ca e si bolnav.

zanfirachemihaela
Zodie: Balanta

Mesaj de zanfirachemihaela » 22 Mar 2012, 08:32

o interpretare si pt mine va rog? multumesc

Scrie răspuns