Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

ajutor interpretare

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de joc obisnuite.
flower87
membru
Zodie: Varsator

Re: ajutor interpretare

Mesaj de flower87 » 31 Iul 2011, 21:53

lumininita scrie:buna ai reusit ,sa o afisezi ,ca io nu o vad , si sa te invat cum sa o afisezi nici atita :grin:

Imagine

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 21:56

Nu e nimic, este linkul de pe fotobucket, daca dai click o vezi, http://s1143.photobucket.com/albums/n62 ... alare1.jpg
Intrebarea ta e salvata acolo, foarte bine...
Nu stiu daca sunt depasita sau nu insa etalarea ta imi spune despre o discutie pe care o imbratisezi cu o femeie de trefla, mai in varsta, bruneta sau cu ten inchis, despre intentiile tale de a te casatorii, despre grija ta in legatura cu ceva bani, poate o avere. Barbatul de caro nu stie nimic din ce vrei sa faci inca. Totusi voi doi daca sunteti impreuna aveti niste lipsuri materiale care va preocupa mult legat si de viitorul relatiei, parca relatia voastra depinde de o realizare, o suma de bani, sau ceva material oricum. Cred ca ai de tras ceva timp pana la cununia cu el, sigur, el sau altul ca el iti va fi sot. Ai darul si dragostea drepte deci in mare, no worries!

flower87
membru

Mesaj de flower87 » 31 Iul 2011, 22:01

elenatudorescu scrie:Nu e nimic, este linkul de pe fotobucket, daca dai click o vezi, http://s1143.photobucket.com/albums/n62 ... alare1.jpg
Nu stiu daca sunt depasita sau nu insa etalarea ta imi spune despre o discutie pe care o imbratisezi cu o femeie de trefla, mai in varsta, bruneta sau cu ten inchis, despre intentiile tale de a te casatorii, despre grija ta in legatura cu ceva bani, poate o avere. Barbatul de caro nu stie nimic din ce vrei sa faci inca. Totusi voi doi daca sunteti impreuna aveti niste lipsuri materiale care va preocupa mult legat si de viitorul relatiei, parca relatia voastra depinde de o realizare, o suma de bani, sau ceva material oricum. Cred ca ai de tras ceva timp pana la cununia cu el, sigur, el sau altul ca el iti va fi sot. Ai darul si dragostea drepte deci in mare, no worries!

Nu mai suntem impreuna si asta ma interesa daca vom fi.Dar asta a fost motivul despartirii ..banii.Cum adica el sau altul ca el?

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 22:17

Ai o oportunitate nesperata de a fi cu el, acest barbat de caro insa trebuie sa ai grija pentru ca el este o persoana care se deprima foarte usor sau pleaca rapid dintr-o relatie in care nu mai vede niciun capat nu vad mai departe decat un decalaj de timp, probabil si o realizare a ta. Ai putea avea ca obstacol tot o femeie gen dama de trefla,poate fi mama lui, care are planuri de casatorie pentru el, sau poate ca el va planui o casatorie bine intemeiata cu cineva, posibil sa fii tu insa nu vad exact cine anume ar fi sa fie. O sansa o ai dar va fi ceva mai peste ceva timp, peste 1 an, 2 sau chiar 3 dar as zice eu 1 an jumate. O sa ai o sansa pentru o propunere pe termen lung cu acest om peste aceste puncte.

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 31 Iul 2011, 22:38

buna cu ce carti ai facut etalarea? daca sint cu lenormand scrie te rog numerele cum ti-au iesit si intrebarea cum a fost pusa , ma vai stradui sa te ajut :bye:

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 22:55

flower87 scrie:
elenatudorescu scrie:Nu e nimic, este linkul de pe fotobucket, daca dai click o vezi, http://s1143.photobucket.com/albums/n62 ... alare1.jpg

Nu mai suntem impreuna si asta ma interesa daca vom fi.Dar asta a fost motivul despartirii ..banii.Cum adica el sau altul ca el?
Cateodata personajul poate intruchipa mai multe persoane, cartomantia simpla nu e atat de evoluata sa ne spuna daca e o singura persoana sau mai multe, cu decalaje de timp dar faza tare e ca ce spun cartile aia e si daca se repeta istoria in timp. Trecutul se repeta!

flower87
membru

Mesaj de flower87 » 31 Iul 2011, 22:56

elenatudorescu scrie:Ai o oportunitate nesperata de a fi cu el, acest barbat de caro insa trebuie sa ai grija pentru ca el este o persoana care se deprima foarte usor sau pleaca rapid dintr-o relatie in care nu mai vede niciun capat nu vad mai departe decat un decalaj de timp, probabil si o realizare a ta. Ai putea avea ca obstacol tot o femeie gen dama de trefla,poate fi mama lui, care are planuri de casatorie pentru el, sau poate ca el va planui o casatorie bine intemeiata cu cineva, posibil sa fii tu insa nu vad exact cine anume ar fi sa fie. O sansa o ai dar va fi ceva mai peste ceva timp, peste 1 an, 2 sau chiar 3 dar as zice eu 1 an jumate. O sa ai o sansa pentru o propunere pe termen lung cu acest om peste aceste puncte.

Elena multumesc mult ca vrei sa ma ajuti cu interpretarea. si eu o sa fac in asa fel incat sa fie cat mai clara.
El este de statura potrivit, grasut si cu ochii caprui, saten.Eu sunt de statura potrivita,bruneta cu ochii caprui.
Eu sunt in tara, el in strainatate.El este cu altcineva acolo,dar si cu mama lui.Daca mai ai nevoie de alte detalii,spune-mi.
Multumesc.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 22:57

Ai o sansa sa te impaci cu el peste 1 an si jumate, 2 sau 3 max. Poate ca timp dau chix dar sigur ai o sansa pe viitor, cand nu o sa mai speri, va aparea ocazia de a fi din nou impreuna.

flower87
membru

Mesaj de flower87 » 31 Iul 2011, 22:59

lumininita scrie:buna cu ce carti ai facut etalarea? daca sint cu lenormand scrie te rog numerele cum ti-au iesit si intrebarea cum a fost pusa , ma vai stradui sa te ajut :bye:
Luminita am facut cu carti de joc si se pot vedea daca dai click dreapta in patratelul unde am incercat eu sa postez.

Multumesc.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 23:04

flower87 scrie:
elenatudorescu scrie:Ai o oportunitate nesperata de a fi cu el, acest barbat de caro insa trebuie sa ai grija pentru ca el este o persoana care se deprima foarte usor sau pleaca rapid dintr-o relatie in care nu mai vede niciun capat nu vad mai departe decat un decalaj de timp, probabil si o realizare a ta. Ai putea avea ca obstacol tot o femeie gen dama de trefla,poate fi mama lui, care are planuri de casatorie pentru el, sau poate ca el va planui o casatorie bine intemeiata cu cineva, posibil sa fii tu insa nu vad exact cine anume ar fi sa fie. O sansa o ai dar va fi ceva mai peste ceva timp, peste 1 an, 2 sau chiar 3 dar as zice eu 1 an jumate. O sa ai o sansa pentru o propunere pe termen lung cu acest om peste aceste puncte.
Am inteles acum ce si cum. Pai atunci vezi ca mamica lui o sa il bata la cap sa se insoare si cred ca deja o face, ea are realizare de bani pentru el insa el se pare ca nu e prea incantat de mai nimic in relatia actuala si cred ca nici cu mama lui nu se prea are bine, in sensul ca nu comunica, nu fac planuri impreuna, mai degraba mama cu actuala fata discuta despre ceva serios. Tipul e ok acolo, e singuratic, sau se izoleaza de lume, cam retras si cocotat, nu vrea sa auda, sa vada, sa simta nimic. Parerea mea e ca mai mult mama o iubeste pe fata cu care vorbeste decat el.

Elena multumesc mult ca vrei sa ma ajuti cu interpretarea. si eu o sa fac in asa fel incat sa fie cat mai clara.
El este de statura potrivit, grasut si cu ochii caprui, saten.Eu sunt de statura potrivita,bruneta cu ochii caprui.
Eu sunt in tara, el in strainatate.El este cu altcineva acolo,dar si cu mama lui.Daca mai ai nevoie de alte detalii,spune-mi.
Multumesc.

Scrie răspuns