Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Etalarea mea, pls help

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de joc obisnuite.
Scrie răspuns
fluturas66
Zodie: Balanta

Etalarea mea, pls help

Mesaj de fluturas66 » 19 Iul 2011, 23:31

Buna seara, eu sunt Raluca...va rog frumos daca ma puteti ajuta cu etalarea mea...mi se pare foarte curios si ciudat cum mi-au picat cartile (am folosit carti adevarate, nu etalare online). Nu am avut o intrebare anume insa m-am gandit la evolutia unor relatii...

Eu de cand imi dau in carti sunt dama de inima neagra (desi sunt bruneta cu ochii caprui si mica de statura), asa m-a ales persoana de la care am invatat putina cartomantie.

Persoana de care ma intereseaza am ales sa fie popa de trefla..e mai invarsta decat mine cu vreo 7 ani, brunet inalt.

A2a persoana am ales sa fie popa de rosu.

Am o indoiala ca am ales bine persoanele.
Va multumesc mult, sper sa reusesc sa pun poza

Imagine

URL=http://s1136.photobucket.com/albums/n48 ... alare1.jpg]Imagine[/URL]

elenatudorescu

Re: Etalarea mea, pls help

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 09:52

Persoana la care te gandesti tu, popa de trefla te gandeste insa daca ai cazut jos in etalarea ta as spune ca nu te aseaza in randul persoanelor "onorabile" din viata lui ca sa spun asa, plus de asta esti barfita de toata lumea sau toata lumea incearca sa te foloseasca(nu te exalta inca nu am terminat interpretarea :D ). Deci popa de trefla te gandeste dar are si un plan cu tine, tu crezi ca el te iubeste si de aceea te vezi sus, J de pica pe primul rand insa el te urmareste pentru un interes de bani sau crede ca tu esti o fatuca interesata de banii lui, eu insa cred ca interesul de bani este al lui, gandul lui este josnic. Ce imbratisezi tu? Tu crezi ca el este dragostea vietii tale, si vei lua o hotarare in acest sens, pacat ca nu vad cartile daca sunt intoarse sau nu pentru ca mi-ar placea sa stiu cum vei lua aceasta hotarare, ca sa te pot avertiza. Iubitelul se pare ca mai are o fata cu care vorbeste si pe care oarecum o iubeste sau a iubit-o, ea este dama de cupa de pe acelasi rand cu tine insa se pare ca aceasta i-a fost sotie sau iubita, cu 10 de frunza pe primul rand, tu urmeaza sa vorbesti cu el despre ea, sau el urmeaza sa iti spuna despre ea dar asta se pare mai mult ca ar fi tu sa o gandesti si sa vorbesti cu el.
Nu stiu care este situatia ta insa un barbat blond se gandeste la tine, te-ar dori ca si iubita insa nu poate datorita faptului ca il ignori sau cel putin asa pare din etalare. Mai ai o realizare in casa sau la servici, poate ca e si acest barbat blond care te iubeste si planuieste sa isi faca o casa cu tine, sau e un barbat de la tine din casa care are o realizare, cu toate ca eu cred ca el urmeaza sa iti fie sot, cam peste un punct lung.
In rest niste bani multi se lasa asteptati, nu vin.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 10:08

Popa de caro poarta o rivalitate fata de popa de trefla si se pare ca e mult mai bine intentionat decat acesta, e un bun sot si iti apara onoarea in fata acestui individ pe care tu il iubesti, ca se vede clar in etalare, cu el ar fi sa te ridici(in etalare). Mna ce sa iti spun, alege cu inima dar cu grija, oamenii nu sunt ceea ce par intotdeauna si mai tot timpul incearca mai mult sa se foloseasca de cei din jur fata de care nu au obligatii mai ales. Nu iti recomand concubinajul cu niciunul din acesti indivizi, mai degraba popa de caro daca este un pretendent al tau insa cred ca mai bine astepti sa ti se ceara mana, asteapta sa primesti temeiul curat, casatorie pe bune.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 31 Iul 2011, 10:23

Acest barbat, binefacut, popa de caro, este o persoana care te iubeste cu adevarat.

leocristina77
Zodie: Pesti

Mesaj de leocristina77 » 31 Mai 2014, 22:49

Semnificator: Fara semnificator
Taiere: Femeia si Vulpea

http://www.lenormand.ro/etalari_online_rezultat.php

Scrie răspuns