Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

buna

Discutii despre subconstient si tot ce tine de partea psihica.
Scrie răspuns
kikio87
Zodie: Sagetator

buna

Mesaj de kikio87 » 11 Noi 2010, 23:21

eu am o nedumerie sau poate e doar o prostie a mea...in fine acum cati va ani(5) am cunoscut un tip la care am tinut foarte mult( si inca tin sau asa cred-) dar din motive diverse ne-am despartit pt ca eu trebuia sa plec intro alta tara...pana acum è totul ok normal asa k sa zicem....dar ceea ce ma nedumereste p mine e ca in tot timpul asta (decand eu sunt in spania)eu nu lam vazut decat o data in astia 5 ani (precizez sa zic ca noi nu tinem legatura prim mess tell sau chestii de gen) dar mi se intampla foarte des sa-l visez( si visele mi se confirma pt ca avem o amica f buna in comun) si asa stiu ce sa intampla cu el si chestia cea mai ciudata e ca el imi apare in vise mult mai des cand eu incep sa ies cu cineva.....imi poate explica cineva ce inseama chestia asta...

shany
membru
Zodie: Rac

Re: buna

Mesaj de shany » 11 Noi 2010, 23:40

Draga mea, la tine totul este psihologic. Ca sa poti inceta cu aceste vise si sa iti continui o viata obisnuita, trebuie sa opresti orice fel de informatii despre aceasta persoana. La tine este o obsesie fata de aceasta persoan (involuntara), dar psihic foarte activa. Inconstientul tau lucreaza in aceasta directie, de aceea ai aceste vise care te urmaresc. Tu spui ca nu tii legatura cu el, dar in schimb vrei sa stii totul despre el(prietena care iti da toate informatiile)
Draga mea inteleg ca esti foarte tanara, nu te lasa obsedata de aceasta persoana, daca crezi ca nu este pentru tine, ocupati mintea cu alceva, ai tot viitorul inainte.

Scrie răspuns