Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Influentarea cartilor

Discutii despre subconstient si tot ce tine de partea psihica.
Scrie răspuns
eris.nibiru
membru
Zodie: Rac

Influentarea cartilor

Mesaj de eris.nibiru » 09 Noi 2010, 10:26

Buna,
Am o buna prietena care stie sa dea in carti (cartomantie). Fiind buna prietena ea stie totul despre viata mea.
De la un timp de vreme imi ies tot aceleasi carti, sau mai bine spus aceleasi situatii. Intrebarea mea este:"Poate ea , stiiind cum stau lucrurile si ce imi doresc eu , sa influenteze cartile?"
Va multumesc si astept un raspuns.
Va pup si o zi buna. :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:
Tot ce e placut ori e ilegal, ori e imoral, ori ingrasa.
Erica

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Re: Influentarea cartilor

Mesaj de jr_fairy » 09 Noi 2010, 10:58

Nu. :) E foarte bine daca iti ies aceleasi situatii, inseamna ca lucrurile se desfasoara constant.
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

eris.nibiru
membru
Zodie: Rac

Mesaj de eris.nibiru » 09 Noi 2010, 11:07

Buna,
Iti multumesc frumos, am pus intrebarea asta pentru ca tot timpul aveam feetbeack-ul dupa o saptamna, iar de la un timp au trecut luni si nu mi s-a mai intamplat nimic din ce mi-a zis.

Astept si sper. Iti multumesc multtt. :giverose: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose:
Tot ce e placut ori e ilegal, ori e imoral, ori ingrasa.
Erica

jupyter03
membru
Zodie: Berbec

Mesaj de jupyter03 » 24 Apr 2011, 23:24

eris.nibiru scrie:Buna,
Am o buna prietena care stie sa dea in carti (cartomantie). Fiind buna prietena ea stie totul despre viata mea.
De la un timp de vreme imi ies tot aceleasi carti, sau mai bine spus aceleasi situatii. Intrebarea mea este:"Poate ea , stiiind cum stau lucrurile si ce imi doresc eu , sa influenteze cartile?"
Va multumesc si astept un raspuns.
Va pup si o zi buna. :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:

Da exista aceasta posibilitate, daca detine o dezvoltata capacitate ,,psihica,, :) :) :)

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 25 Apr 2011, 12:41

eu zic ca nu e bine ca de exemplu la fel ca si cind dai pt. cineva din familie sau pt. tine , te influenteaza situatia ca deja o sti dinainte , asta e parerea mea , de ex. nimeni nu-si poate citi etalarea singura de ce ?? sau sa dai pt. mama ta , ca deja sti totul dinainte , sar putea sa ma insel :unsure:

jupyter03
membru
Zodie: Berbec

Mesaj de jupyter03 » 26 Apr 2011, 05:44

lumininita scrie:eu zic ca nu e bine ca de exemplu la fel ca si cind dai pt. cineva din familie sau pt. tine , te influenteaza situatia ca deja o sti dinainte , asta e parerea mea , de ex. nimeni nu-si poate citi etalarea singura de ce ?? sau sa dai pt. mama ta , ca deja sti totul dinainte , sar putea sa ma insel :unsure:
cand faci o etalare generala, indiferent de formula, sau de tipul cartilor, contextul-rezultatul (sub forme explicite) va fi tot timpul acelasi, nu te poate influenta o situatie,(ex. familiara) daca stapanesti bine cartile. iti poti citi etalarea singura, bineinteles, (altfel de ce ne-ar pasiona, doar sa etalam prietenilor?!) niciodata nu stii totul, nici despre mama ta, sau despre cea mai apropiata ruda, numai ca tu trebuie sa te axezi pe un singur tip de carti pe care sa-l inveti bine, sa te ,,descoperi,, pe tine, mai apoi vei efectua cercetarile si cu privire la ceilalti din familie, adevarul dintre sursa=carte si rezultat=intamplare sau confirmare a situatiei data de carti, al vei afla in timp, dupa mult exercitiu. mult succes! :bye:

Scrie răspuns