Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

ce Doamne iarta-ma se intampla iarasi in relatia mea???

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de Tarot.
Reguli forum
Daca nu te pricepi deloc la Tarot, si vrei raspunsul la etalarea ta, te rog sa folosesti etalarile de 3 carti, selectand numai arcane majore si carti intoarse cu probabilitate de 10%. Desigur poti folosi si alte etalari, dar in acest caz trebuie sa ai un motiv intemeiat.
Scrie răspuns
nikone
membru
Zodie: Fecioara

ce Doamne iarta-ma se intampla iarasi in relatia mea???

Mesaj de nikone » 05 Noi 2011, 19:53

Of! Se pare ca in relatia mea urcusurile si coborasurile sunt atat de abrupte incat nu mai stiu ce pot face.
Va rog din suflet, putin ajutor se poate?????? :beg:

Imagine

la taiere au iesit Norii si Casa.....

nikone
membru

Re: ce Doamne iarta-ma se intampla iarasi in relatia mea???

Mesaj de nikone » 05 Noi 2011, 20:18

Iata ce vad eu: tocmai am avut niste discutii cu prietenul meu care nu s-au terminat deloc bine. Relatia noastra imi pare intr-un moment de cumpana (drum-inel si inel pe casa drum) si suntem cam nesiguri pe sentimentele noastre (inima pe casa pasarilor).
Nu stiu, ma aventurez prea tare sperand ca prietenul meu are in vedere un nou inceput? Sau vad eu prea optimist lucrurile?
Pe de alta parte vad o alegere in relatii pe care nu ar trebui sa o fac eu. Situatia recent intamplata sa aiba legatura cu aceasta alegere? Imi pare rau, sunt prea subiectiva in interpretare. Voi pierde aceasta relatie? Va rog ajutati-ma!

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Mesaj de eveofthemoon » 05 Noi 2011, 21:01

Draga Nikone,

Permite-mi sa iti dau un sfat: cred ca ar trebui sa muti acest mesaj in subforumul Etalarea ta cu carti Lenormand, pentru ca aici esti la Tarot si ma gandesc ca dintre cei care frecventeaza acest forum si au o inclinatie catre Lenpormand, cu precadere, nu prea se uita la Tarot. Cred ca asa ai avea mai multe sanse sa primesti un raspuns la etalarea ta. Este doar o sugestie, scuza-ma daca am indraznit sa intervin

Numai bine

Eve
Follow your dreams... they know the way.

nikone
membru

Mesaj de nikone » 05 Noi 2011, 21:06

OFFF! Mii de scuze! Nu mi-am dat seama!

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Mesaj de eveofthemoon » 05 Noi 2011, 21:08

Nu e nevoie de niciun fel de scuze. Nu ai facut o greseala, ci cred ca doar asa ai avea mai multe sanse sa intervina cineva cu o interpretare. O sa ma uit si eu un pic, daca imi permiti :)
Follow your dreams... they know the way.

nikone
membru

Mesaj de nikone » 05 Noi 2011, 21:13

Chiar te-as ruga mult de tot, tu stii deja lucruri, sunt sigura ca ti le amintesti, iar acum sunt tare suparata si mare nevoie de ajutor as avea.

Multumesc, Eve

Scrie răspuns