Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Cariera profesionala

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de Tarot.
Reguli forum
Daca nu te pricepi deloc la Tarot, si vrei raspunsul la etalarea ta, te rog sa folosesti etalarile de 3 carti, selectand numai arcane majore si carti intoarse cu probabilitate de 10%. Desigur poti folosi si alte etalari, dar in acest caz trebuie sa ai un motiv intemeiat.
Scrie răspuns
HAIDUCF
Zodie: Rac

Cariera profesionala

Mesaj de HAIDUCF » 02 Oct 2011, 22:21

Poate cineva sa imi faca o interpretare a acestei etalari.

Multumesc.

Imagine

rusalinda2009
membru
Zodie: Gemeni

Re: Cariera profesionala

Mesaj de rusalinda2009 » 04 Oct 2011, 18:19

Cred ca ai o problema. E mai greu de interpretat cu cartile astea pe care nu le cunoaste toata lumea. Eu nu stiu, dar poate ai noroc si stie cineva. Daca nu eu zic sa incerci cu alte carti.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 04 Oct 2011, 18:43

HAIDUCF scrie:Poate cineva sa imi faca o interpretare a acestei etalari.

Multumesc.

Imagine
"Reguli forum

Daca nu te pricepi deloc la Tarot, si vrei raspunsul la etalarea ta, te rog sa folosesti etalarile de 3 carti, selectand numai arcane majore si carti intoarse cu probabilitate de 10%. Desigur poti folosi si alte etalari, dar in acest caz trebuie sa ai un motiv intemeiat"?". "

HAIDUCF
Zodie: Rac

Mesaj de HAIDUCF » 04 Oct 2011, 19:27

Multumesc pentru mesaje.
Ma pricep un pic la acest tarot care pentru mine a functionat foarte bine pina acuma, insa as fi doriit si opinia altei persone.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 04 Oct 2011, 20:51

Te-as ajuta cu o interpretare insa nu cunosc bine metoda dupa care ti-ai etalat cartile.

Scrie răspuns