Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

etalare luminita

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de Tarot.
Reguli forum
Daca nu te pricepi deloc la Tarot, si vrei raspunsul la etalarea ta, te rog sa folosesti etalarile de 3 carti, selectand numai arcane majore si carti intoarse cu probabilitate de 10%. Desigur poti folosi si alte etalari, dar in acest caz trebuie sa ai un motiv intemeiat.
lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Re: etalare luminita

Mesaj de lumininita » 01 Noi 2011, 07:46

da fetelor am primit postul ,asa cum mi-ati zis ,acum incerc sa fac legatura turn ,pozizie inalta la care am visat ,dar vulpea nu o iau ca infirmiera si ca rivala care vrea sa-mi ia locul ,este descrierea vulpei ,ce ziceti ? este una micuta cu nasul mic si unghi bombate care lupta pt. postul meu ,si acum nici nu ma mai saluta sa fie aia vulpea ??

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 01 Noi 2011, 08:35

ce greutati im-i fac colegele ca-mi vine sa fug in tara sa uit de toate ,nu mai am forta sa lupt ,de cind am venit in germania tot lupt,si lupt .

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 01 Noi 2011, 10:26

ma bucur pt tine lumi ca ai obtinut postul noroc mult iti doresc.
Good job with cards,they practically read theamselves.

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Mesaj de eveofthemoon » 01 Noi 2011, 11:42

Lumi, fa-ti o noua etalare ca sa vezi cum vor evolua lucrurile, pentru ca acum s-au mai schimbat lucrurile de la ultima etalare si poate obtii si informatii suplimentare pentru ce te intereseaza.
Si indiferent de ce e in jurul tau, ai incredere in steaua ta, lupta si ramai cu capul sus. De obicei problemele mari ti le fac oamenii mici. Ignora-i , fii puternica si mergi pe drumul tau. Ai ajuns acolo cu un rost!

Eve
Follow your dreams... they know the way.

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 01 Noi 2011, 12:04

ooooooo mersi de incurajare vineri fac o noua etalare pe urmatoarele 6 luni ,sint curioasa si eu cum vor decrge lucrurile . numai bine

Scrie răspuns