Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

etalare luminita

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de Tarot.
Reguli forum
Daca nu te pricepi deloc la Tarot, si vrei raspunsul la etalarea ta, te rog sa folosesti etalarile de 3 carti, selectand numai arcane majore si carti intoarse cu probabilitate de 10%. Desigur poti folosi si alte etalari, dar in acest caz trebuie sa ai un motiv intemeiat.
lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

etalare luminita

Mesaj de lumininita » 16 Aug 2011, 19:34

intrebarea a fost asa : ce-mi aduce urmatoarele luni ,sa-mi arate ce va vi cu viata mea ,fara taiere

26+25+31+27+18+9+21+32+15

3+28+33+24+10+7+30+1+16

17+6+5+22+20+36+35+34+12

14+19+8+4+11+23+13+2+29

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: etalare luminita

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 16 Aug 2011, 20:13

lumininita scrie:intrebarea a fost asa : ce-mi aduce urmatoarele luni ,sa-mi arate ce va vi cu viata mea ,fara taiere

26+25+31+27+18+9+21+32+15

3+28+33+24+10+7+30+1+16

17+6+5+22+20+36+35+34+12

14+19+8+4+11+23+13+2+29
Imagine
Good job with cards,they practically read theamselves.

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 16 Aug 2011, 20:24

im-i va intra in casa ceva vesti cu secret ,carte +inel legatura cerere in casatortie de cine ?? amant nu am ,si deja sint casatorita :grin: inel pe trifoi ,asi zice casatorita fericita :superstition: :superstition: inel +soare relatie calduroasa soare intra ca e pe vapor deci as-i lega intra un act cu bucurie in casa de la un preten munte+luna o perioada trista munte+crin trebuie sa fac fata problemelor ,cu mult calm Luna +calaret, sosirea mamei ,da este adevarat o astept sa vina cam prin sept. dupa 15 :yahoo: urs+stele putere mare banii cistigati corecti ,deci trebuie sa joc la loto :haha: vapor+domn, domn ce calatorete vapor + bara ,calatorie cu avionul ?? asta habar nu am cine e mai departe astept sa vad ce ziceti si voi :bye: :bye:

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 16 Aug 2011, 20:56

carte vapor ceva ce descoperi despre o calatorie a unui barbat casatorit ca sta inelul pe capul lui,sa fie oare un blond avand in vedere ca are soarele langa inel,inel soare o relatie fericita,nori turn ceva neplaceri privindo institutiesau acest barbat are niste restrictii,nori turn,colturile urs vulpe spune despre ceva minciuni,falstati sau un barbat dragut nu este prea sincer posibil ca are legatura si cu bani,ursul poate fii interpretat ca si numerar,finantele,si carte femeie o femeie cu secrete sau o straina sau o femeie necunoscuta,cartile centrale caine coasa,zice de aparitia unui prieten,brusc sau ca vei fii ajutata de un prieten,gradina bici este vb de o reuniune conferita sau ceva controverse in public,acum femeia in casa 36 zice ca problemele pt femeie se termina si ca trebuie sati acorzi tie mai multa atentie

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 16 Aug 2011, 21:00

oooo , nu pre vad nici eu la mine ti-am zis ca e ciudat ,atita vad si eu de barbat ,dar cine?? ca nam nici unul in vizor macar , numai lucru acasa , nimic alceva , nici macar interese

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 16 Aug 2011, 21:12

serviciul , nu prea am ce va daca ma uit dupa vulpe e in rindul de jos deci ,asistenta ,poi eu nu-s asistenta ce poate fi ? barza + vulpe schimbari de serviciul ,care schimba si financear deci daca sint si nori linga vulpe merg din prost mai in prost sau cum ??

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 16 Aug 2011, 21:19

deci daca ma uit la copac +drum ,tratamen ce tine cel putin 2 anii drum+gradina ,decizi care implica multi oameni ,gradina+cruce e clar cimitir,terapie program de recuperare ,deci sa-r putea sa fiu bolnava sa trebuiasca sa iau decizi in legatura tratamentului, cu multi doctori ,la lucru trebuie sa-mi schimb pozizia din cauza bolii ? ore mai putine , banii pe medicamente ?? cam asa ceva ma duce capul ,astept alte pareri

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 16 Aug 2011, 21:32

nori copac predispus la boala ,copac drum o perioada lunga de timp 2 ani,drum gradina cruce poate fii si faptul ca mergi la biserica sau vei merge constant,ancora pesti posibil ca cineva este bogat sau castigurile sunt siguresauuu aici zic ceea ce cred posibil ca este dependent de alcool,,copac sicriu casa bici cineva din familie va face tratament de acupunctura .

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 16 Aug 2011, 21:39

laura1976 scrie:nori copac predispus la boala ,copac drum o perioada lunga de timp 2 ani,drum gradina cruce poate fii si faptul ca mergi la biserica sau vei merge constant,ancora pesti posibil ca cineva este bogat sau castigurile sunt siguresauuu aici zic ceea ce cred posibil ca este dependent de alcool,,copac sicriu casa bici cineva din familie va face tratament de acupunctura .
sicriu turn o boala infectioasa csicriu casa mostenita

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Mesaj de eveofthemoon » 16 Aug 2011, 22:15

Buna seara, Luminta
Pot sa incerc si eu? Ai incercat in trecut sa faci un copil? Sau sa o iei de la capat cu toate? As spune ca mai degraba e vorba de o incercare sau de o decizie de a avea un copil, decizie sau incercare intarziata din cauza unei boli?
Da-mi un feed=back, ca nu stiu nimic despre tine, ca sa nu cumva sa bat campii.
Follow your dreams... they know the way.

Scrie răspuns