Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

mai exista vreo sansa pt relatia mea?

Discuta despre etalarea ta folosind cartile de Tarot.
Reguli forum
Daca nu te pricepi deloc la Tarot, si vrei raspunsul la etalarea ta, te rog sa folosesti etalarile de 3 carti, selectand numai arcane majore si carti intoarse cu probabilitate de 10%. Desigur poti folosi si alte etalari, dar in acest caz trebuie sa ai un motiv intemeiat.
Scrie răspuns
atlanta
Zodie: Berbec

mai exista vreo sansa pt relatia mea?

Mesaj de atlanta » 09 Sep 2012, 21:32

Imagine

buna seara!

am avut o relatie de 10 ani cu un baiat pe care l-am iubit si il iubesc f tare. suntem impreuna de la 16 ani.am crescut impreuna.am fost amandoi deosebiti si nonconformisti. am avut o relatie foarte profunda si plina de momente frumoase. insa acum o luna, dupa ce ne-am intors din concediu, el a decis ca vrea sa fie singur.am observat observat la el o schimbare in ultimile luni.era mai apatic.
a plecat f rapid de acasa si ne-am despartit fulgerator.eu am ramas indurerata profund si simt ca m-am pierdut pe mine.de cand a plecat timpul trece pe langa mine fara nici un sens.nu vad nimic in jurul meu.
am facut un tip de etalare gandindu-ma cum s-ar schimba situatia in urmatoarele 4 luni si am nevoie de ajutorul dumneavoastra ca sa il interpretez.
eu sunt nascuta pe 31 martie 1986,iar el pe 16 aprilie 1985.

Scrie răspuns