Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Mihnea & Ana,

Ce ai dori sa mai fie pe acest forum.
Scrie răspuns
mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Mihnea & Ana,

Mesaj de mica81 » 07 Feb 2010, 22:06

Buna,

ma gandeam sa postam aceasta carte lenormand care am gasit-o pe net, la topicul download ? in felul acesta am putea ajuta pe cei incepatori sa invete cate ceva in plus ( pe mine personal ma ajuta :hagirl: )

chiar daca cartea e in engleza, cred ca pt multe pers asta nu ar fi o problema :good:

ce spune-ti ? :meeting:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Re: Mihnea & Ana,

Mesaj de Mihnea » 15 Feb 2010, 17:06

Putem pune cărți despre lenormand, dacă nu au copyright. Adică nu punem ceva ce se găsește în mod normal cu bani, pentru că ar însemna piraterie și pot apare probleme.

Dacă e free, trimite-mi-o te rog pe email și o pun la download. Dacă nu e free, poți pune un link către ea... :angel:
Tempus est optimus iudex.

mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Re: Mihnea & Ana,

Mesaj de mica81 » 15 Feb 2010, 22:30

Mihnea scrie:Putem pune cărți despre lenormand, dacă nu au copyright. Adică nu punem ceva ce se găsește în mod normal cu bani, pentru că ar însemna piraterie și pot apare probleme.

Dacă e free, trimite-mi-o te rog pe email și o pun la download. Dacă nu e free, poți pune un link către ea... :angel:

din pacate Mihnea, "perioada de gratie" a expirat :beee: ( lucru pe care nu l-am bagat deseama cand am facut download-ul :blush: ) cartea nu mai poate fi deschisa decat daca o cumpar. bineanteles ca pe forum cred ca ar putea fi utilizata cateva zile de la uploadarea ei, insa ce folos apoi ... :this:
cat despre link ... nu mai stiu de pe ce site am luat-o ca altfel l-as fi postat :superstition:

:bye:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

Scrie răspuns