Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

SUGESTII

Ce ai dori sa mai fie pe acest forum.
Scrie răspuns
dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Re: SUGESTII

Mesaj de dorasilvana91 » 11 Mar 2010, 11:53

eu zic sa terminati amandoua cu cearta...asta e forum de scandal?sau ce?Dama de trefla,eu cred ca fiecare are dreptul sa isi spuna parerile si dorintele in legatura cu site asta..oricum moderatorul decide :grin: hai sa nu mai facem haz de necaz de nu stiu ce alte cereri,etc...iar tu,Musette,in caz de nu ti se aproba cererea,va trebui sa fii mai rezervata in ce privesc etalarile tale daca zici ca nu vrei ca toata lumea sa afle unele ''secrete''.eu nu sunt nici pro nici contra cu cererea ta,sunt undeva la mijloc..putin imi pasa daca afla sau nu cineva de ele :hagirl: pupici :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 11 Mar 2010, 12:00

dar ce facem cu cele 2 doamne care mi-au zis sa le fac interpretari in mp, poate dumnealor ar avea nevoie si de parerile altora dar in acelasi timp, nu ar dori sa le afle toata lumea...e o problema :blush: :no:

:giverose: :giverose:
Musette

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 11 Mar 2010, 12:27

pai ramane la latitudinea ta daca le faci sau nu interpretarea pe privat sau daca spui mai multe sau mai putine pe forum. din cate stiu eu nu se fac cereri de interpretare prin mesaje private.... scria in regulament acest lucru.
da, stiu cum e, vrei sa ajuti. in alta ordine de idei, fiind mediu virtual iti poti da ce identitate doresti ;)
acesta este un forum unde s-au adunat pasionatii de esoterism si care vor sa invete. sau cel putin era acest tip de forum candva...
ce facem atunci? interpretam la "greu" in mesaje private. care mai e rostul forumului in acest caz?
stiu mult prea bine ce este discretia. pt discretie 100% se poate merge linistit la o ghicitoare profesionista sau sa ceri un serviciu contracost pe atatea mii de alte site-uri.
se poate discuta prin chaturi, prin mailuri personale sau chiar facut un blog. multe zeci de alte modalitati fara sa se restrictioneze un forum de natura lui public.

chiar nu ma certam. imi expuneam punctul de vedere care chiar nu cred ca este deplasat. unde invat daca nu pot intra sa vad ce scrii? (nu e cazul meu neaparat, ci izolarea fata de un "rest" de useri pe care mataluta ii agreezi mai mult sau mai putin).

referitor la interpretari, de fiecare data mi-am spus parerea la o etalare in momentul in care etalarea aceea mi-a transmis cate ceva si nu era facuta pe banda rulanta. daca ceva imi transmite o oarecare etalare cu siguranta voi scrie pe forum si parerea mea.

gata. am terminat! cu sublinierea faptului ca chiar nu ma certam. abia astept sa vad raspunsul adminilor la cererea ta.
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 11 Mar 2010, 15:10

:giverose:
Musette

Peitho
Goddess
Zodie: Varsator

Mesaj de Peitho » 17 Mar 2010, 13:28

Mihnea, greieras a facut 200 de mesaje. :)
Primeste-l si pe el in club, ca merita. :cupa:
Calatorul trebuie sa bata la toate portile inainte de a ajunge la a sa.
Trebuie sa ratacim prin toate lumile din afara pentru a ajunge in sfarsit la templul cel mai launtric.

greieras
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de greieras » 17 Mar 2010, 17:41

Peitho :giverose: :blush:

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Mesaj de Mihnea » 25 Mar 2010, 15:03

Am pus Greierașul albastru. :giverose:
Tempus est optimus iudex.

greieras
membru Club

Mesaj de greieras » 25 Mar 2010, 17:41

Mihnea :thankyou: :giverose:

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 28 Mar 2010, 18:17

Mihnea, te rog sa te uiti la postarile lui Sulis. consider ca prezenta ei pe acest forum este de un real folos, deoarece ne face etalari si pune mult suflet la interpretare. ea nu a intrat pe acest forum ca sa invete sa ghiceasca ci ca sa ne invete sa ghicim in marele lenormad.

am vazut ca, daca nu ma insel si pe teddybear pt ajutorul adus in cartomantie, tu ai colorat-o chiar si fara sa aiba numarul de mesaje cerut pt colorare.
pt aceste motive, eu propun sa o colorezi si pe Sulis, ca sa aiba si ea dreptul sa isi modifice mesajele, atunci cand scrie ceva gresit la interpretarile pe care ni le face.

care dintre voi fetelor ma sustineti... sa rugam adminul s-o coloreze pe Sulis?!
Musette

greieras
membru Club

Mesaj de greieras » 28 Mar 2010, 18:23

Eu! :jester:

Scrie răspuns