Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

SUGESTII

Ce ai dori sa mai fie pe acest forum.
Scrie răspuns
iard
membru Club
Zodie: Pesti

Re: SUGESTII

Mesaj de iard » 09 Oct 2009, 17:14

Revin cu inca o rugaminte:
Mesajul http://www.lenormand.ro/forum/viewtopic.php?f=69&t=2136 se refera la o cerere de interpretare de etalare Lenormand, nu Tarot.
Daca va fi mutat la Lenormand poate are mai mari sanse sa-i raspunda cineva.

Multumesc
Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior, semper in te glorior!

histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Mesaj de histia » 09 Oct 2009, 18:17

Fii serioasa! Daca cineva vrea sa-i raspunda ii raspunde oriunde...atata doar ca nu a postat imagine cu etalarea, nici macar nu a fost atenta la regula forumului, sa incerce ea o interpretare inainte de a cere ajutorul altora, sau sa treaca inainte de orice pe la sectorul cu prezentarea. Aici se presupune ca intri sa inveti :boredom:
Veritas odium paret!

iard
membru Club

Mesaj de iard » 09 Oct 2009, 18:39

Serioasa nu pot sa fiu... decat cu operatie si sunt cam batran acum pentru asa ceva :hahaha:
Serios insa pot fi, si tocmai de aceea consider ca daca tot sunt impartite subiectele pe Lenormand, Tarot etc. ar fi o chestie sa le si respectam.
Sunt perfect de acord cu tine la partea cu invatatul si cu faptul ca ar fi trebuit mai intai sa incerce ea...

histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Mesaj de histia » 10 Oct 2009, 11:40

iard scrie:Serioasa nu pot sa fiu... decat cu operatie si sunt cam batran acum pentru asa ceva :hahaha:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: Super tare!!!! :good: Ce sa fac daca m-am obisnuit cu ideea ca pe forumul acesta majoritare sunt femeile....
Veritas odium paret!

iard
membru Club

Mesaj de iard » 10 Oct 2009, 12:47

ancaioana scrie:pe forumul acesta majoritare sunt femeile....
:D asta chiar ar fi un subiect, o sa deschid un topic la "Discutii la o cafea"...

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 11 Mar 2010, 09:58

eu propun sa creeati posibilitatea ca fiecare dintre noi, care vor, sa poata avea sectiunea-topicul lui pe acest site, unde persoana respectiva sa trieze vizitatorii.
de exemplu, dintr-un anumit motiv (o persoana neispravita ma urmareste sa vada ce imi iese la etalari), as dori sa am un coltzisor al meu, pe acest site, unde sa decid eu cui sa-i dau sau nu acceptul sa-mi vada etalarile.
pe acest forum, in cadrul interpretarilor se discuta si chestiuni delicate, ce nu doresc sa le afle toti si nici pe mp nu rezolv problema...ca am grupul meu de persoane care ma ajuta la interpretari si imi doresc in continuare, numai ele sa aiba acces la etalarile si interpretarile mele.
Musette

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 11 Mar 2010, 10:34

:lol: :lol: :lol: :lol: ai reusit sa ma faci sa rad Musette
este un forum public si toata lumea are dreptul sa vada orice. s-a creat sectiunea "club" unde doar membrii fideli pot intra si vizualiza subiectele. poti posta acolo etalarile, sa fie mai putin public chiar pt oricine. iti poti deschide chiar un jurnal personal cu etalari acolo (nu cred ca ar avea cineva impotriva)
daca nu vrei sa iti expui viata privata aici nu mai posta etalari. din cate stiu este un forum unde invatam impreuna si tocmai de aceea expunem etalari.

referitor la
Musette scrie:o persoana neispravita ma urmareste sa vada ce imi iese la etalari
ma abtin :unsure:

...................................

sau mai stii? iar ma bag ca musca in lapte... poate doleantele dvs se vor indeplini :P
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 11 Mar 2010, 11:02

Dama de Trefla scrie::lol: :lol: :lol: :lol: ai reusit sa ma faci sa rad Musette
este un forum public si toata lumea are dreptul sa vada orice. s-a creat sectiunea "club" unde doar membrii fideli pot intra si vizualiza subiectele. poti posta acolo etalarile, sa fie mai putin public chiar pt oricine. iti poti deschide chiar un jurnal personal cu etalari acolo (nu cred ca ar avea cineva impotriva)
daca nu vrei sa iti expui viata privata aici nu mai posta etalari. din cate stiu este un forum unde invatam impreuna si tocmai de aceea expunem etalari.

referitor la
Musette scrie:o persoana neispravita ma urmareste sa vada ce imi iese la etalari
ma abtin :unsure:

...................................

sau mai stii? iar ma bag ca musca in lapte... poate doleantele dvs se vor indeplini :P

nu trebuie sa faci aprecieri la ce am scris ca mesajul era pt admin...asa k scuza-ma dar ....ai picat in lapte...te scot eu... :hahaha:

in alta ordine de idei, daca te gandeai putin, ai fi constatat ca daca eu as scrie in sectiunea pt membrii club, celelalte fete, agreate de mine si care nu au acces la club, nu ar putea vedea etalarile mele.
nu te mai erija, in moderatorul forumului, fiecare posteaza ce doreste, unde doreste iar mesajul meu este strict pentru administratorul forumului.
el are discernamant si ma intelege ce am vrut sa zic... sunt si etalari "de suflet" care nu ar trebui sa se faca publice.
fiecare om, are o parte ascunsa a vietii sale, care nu trebuie axpusa. imi pare rau ca trebuie sa te invatz eu, care sunt ceva mi mica decat tine... ar trnui sa stii ce inseamna discretia.

*** dama de trefla, te-am scos din lapte. stai pe buza paharului sa-ti usuci aripioarele. te-ai gandit vreodata unde pot sa faca etalari, acele fete care au relatii cu barbati insurati si le este rusine sa recunoasca asta direct pe forum? trebuie sa te gandesti si la cel de langa tine :bye:
Musette

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 11 Mar 2010, 11:21

departe de mine sa fac pe moderatorul, dar fiind membru al acestui forum am la randul meu dreptul la o opinie. iar referitor la cererea ta mi se pare cel putin absurda.
inca o data imi spun parerea, este un forum public. unde se invata si se expun etalari tocmai in aceasta idee...de a invata.
daca cineva are ceva de ascuns...nimeni nu trebuie sa isi expuna viata privata in amanunte aici. la fel... nu trebuie sa spuna ca este amanta cuiva sau mai stiu si eu ce ascunzisuri. nimeni nu cere asemenea amanunte. in plus este alegerea lor ceea ce fac in viata privata si nu stiu zau daca cineva ar avea dreptul sa comenteze ceva.

te-as ruga sa iti controlezi limbajul in momentul in care mi te adresezi. mi se pare cu iz de cearta. mult prea ieftina pt rangul in care te autosituezi
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 11 Mar 2010, 11:38

termina dama de trefla...cu siguranta adminul va intelege ce vreau sa zic.
si nu spun ca toate etalarile sa se faca in sectiuni cu restrictie...ci "anumite etalari"...

draga mea, tot asa te comporti si in viata reala?
daca tu ai fi facut o afirmatie, indiferent ce as fi considerat eu, nu m-as fi amestecat sa te critic sau sa te contrazic. esti libera sa spui ce doresti... iar eu nu te-am jignit cu nimic, tu singura te-ai considerat o "musculitza picata in lapte"... invatza sa nu te mai amesteci in opiniile altor persoane, atata timp cat nu ti-a cerut nimeni parerea.
si nu crezi ca iti pierzi timpul intrand cu mine in polemica, in loc sa ajuti si tu pe incepatori la etalari? :bye:

gata...termina... e un mesaj numai pt ADMIN :hagirl:
Musette

Scrie răspuns