Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Voi intalni marea iubire?

Discutii despre geomantie.
andruscaastro
membru

Voi intalni marea iubire?

Mesaj de andruscaastro » 24 Iun 2008, 18:45

nu stiu in ultimul timp am fost cam singura si de aceea spun asta,cat am fost in liceu am fost numai singura si ma intereseaza daca voi intalni pe cineva in facultate
Fişiere ataşate
geomantie.jpg
dear da Dumnezeu sa fie asa
geomantie.jpg (26.9 KiB) Vizualizat de 2954 ori

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Re: Voi intalni marea iubire?

Mesaj de Mihnea » 24 Iun 2008, 20:20

Nevoia ta de a intalni pe cineva este mare (sau va fi mare in timpul facultatii), si acest lucru poate fi rau pentru tine. De intalnit vei intalni, dar il vei lasa sa se apropie prea repede si prea usor, sau nu va fi persoana potrivita. Conjunctio este in casa I, definind nevoia ta de "impreunare". In casa VII (casa partenerilor) este Amissio, indicand o pierdere (o relatie ce se va rupe in final). Martorul din dreapta este rau (Carcer) indicand singuratea, iar cel din dreapta este bun, Conjunctio, indicand uniunea. Arata deci o legatura ce se va rupe. Judecatorul este neutru, Via, dar si el arata dorinta de a-ti intemeia o familie (Racul) si schimbarea ce va avea loc (Luna).
Tempus est optimus iudex.

andruscaastro
membru

Mesaj de andruscaastro » 24 Iun 2008, 21:02

Va fi o cunostinta noua iubitul pe care il voi avea sau vreo veche cunostinta,zimi ca e altcineva ca nu va fi veche cunostinta.

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Mesaj de Mihnea » 24 Iun 2008, 22:38

De ce crezi ca-i asa important cine va fi? Important e ca nu va fi ceva stabil si durabil.
Tempus est optimus iudex.

andruscaastro
membru

Mesaj de andruscaastro » 25 Iun 2008, 20:33

Mihnea scrie:De ce crezi ca-i asa important cine va fi? Important e ca nu va fi ceva stabil si durabil.
Am o intebare este de succest astrologia este banoasa .Daca fac alegerea asta gresesc,imi place foarte mult asta :D si psihologia .Ce trebuie sa fac?

Lara

Mesaj de Lara » 25 Iun 2008, 21:27

Banoasa?Ma surprinde afirmatia ta.Nu pentru ca e o supozitie neaparat gresita.Probabil ca unele persoane fac bani buni practicand astrologia sau psihologia.Mai ales in USA unde fiecare cetatean are psihologul propriu...Dar,inainte de asta, stii tu oare ce presupun aceaste munci , daca le faci cu daruire,onest,implicandu-te?

Astrologia poate merge mana in mana cu psihologia.Amandoua insa cred ca servesc ,in primul rand,oamenii.Le practici din dragoste,nu pentru bani.Cu siguranta nu poti sa traiesti doar cu ele ca un hobby,iar daca iti dedici viata lor,e nevoie cumva sa ai si o sursa de venit.
Dar...am eu o intrebare pentru tine.Crezi ca Forumul acesta ,sau munca pe care o fac aici Mihnea,in primul rand, sau Angi...le aduce bani?
Daca te-ai gandit sa faci psihologie,inseamna ca stii cum tratezi un pacient.Sunt ore intregi de terapie in care tu nu mai ai dreptul la viata ta,la suferintele si fericile tale.Trebuie sa fii langa omul care te-a cautat ca sa il scapi de probleme.

Spune-mi atunci...cam cat crezi tu ca poate costa propria-ti viata privata?

angi01
Angel
Zodie: Capricorn

Mesaj de angi01 » 25 Iun 2008, 22:01

Dar...am eu o intrebare pentru tine.Crezi ca Forumul acesta ,sau munca pe care o fac aici Mihnea,in primul rand, sau Angi...le aduce bani
.. :good: eu ce am facut pana acum a fost din placere ,din pasiune.. si daca tin cont de faptul ca nici macar nu stiu numele intreg al persoanelor carora le-am facut cate o etalare,ca sa nu mai vorbesc de faptul ca habar n-am cine si ce sunt sau ce invart...trageti voi concluzia... ;) ;)
Angi

angi01
Angel

Mesaj de angi01 » 25 Iun 2008, 22:05

am uitat o treaba:
,inseamna ca stii cum tratezi un pacient.Sunt ore intregi de terapie
mai lucrez si in terapie intensiva... :P :P
Angi

Lara

Mesaj de Lara » 25 Iun 2008, 22:14

Esti plina de bani? :grin:

angi01
Angel

Mesaj de angi01 » 25 Iun 2008, 22:20

:no: :no
:aggresive: de-as fi plina de bani... :superman: :superman: .eram in tahiti acuma. .. :king2: :spruce_up
Angi

Scrie răspuns