Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

ajutati-ma si pe mine in interpretare nu ma descurc

Discutii despre diferite oracole.
Scrie răspuns
ela76
membru
Zodie: Scorpion

ajutati-ma si pe mine in interpretare nu ma descurc

Mesaj de ela76 » 30 Sep 2011, 13:41

Imagine

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: ajutati-ma si pe mine in interpretare nu ma descurc

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 30 Sep 2011, 22:47

ela76 scrie:Imagine
imi plac f mult aceste carti dar nu prea le am cu interpretarea dar voi incerca sa vad
deasupra casatoriei ai falsitate ceea ce zice de intamplari neplacute in familia ta ,,din care a rezultat un copil care a adus o schimbare si bucurie,in casatoria asta cred ca ,,,nu banii au jucat un rol important a fost dragoste ,in casa un barbat vaduv nu prea cinstit care iti aduce necazuri,,langa tine un barbat autouritar posibil sa fie si avocatul tau,iti va aduce bucurie si mesaje despre ceva bani,,totusi tind sa cred ca vei pierde ceva important pt ti ne sau te gandesti sa faci o scurta calatorie undeva el barbatul este cam nefericit ,bolnav se gandeste si el la ceva bani,,, langa el este o femeie roscata la par,posibil o cunosti este apropiata de casa,
Good job with cards,they practically read theamselves.

ela76
membru
Zodie: Scorpion

Re: ajutati-ma si pe mine in interpretare nu ma descurc

Mesaj de ela76 » 02 Oct 2011, 15:52

nu am copii dar intradevar sunt in divort astept vesti de la avocat cu privire la recurs aevacuare iar miercuri am divortul ca atare intuiesc ca sotul are o amanta femeia roscata da am probleme cu baniia vocat procese

Scrie răspuns