Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Trei carti si o intrebare

Jocuri, ghicitori, si alte lucruri amuzante ce se pot face cu Lenormand sau Tarot.
Scrie răspuns
Feya
membru Pro
Zodie: Varsator

Re: Trei carti si o intrebare

Mesaj de Feya » 29 Iul 2009, 22:56

ImagineImagineImagine

barbat, un tip popular, sociabil, petrecaret, fermecator,independent, visator . barbatul asta pare a fi barbatul din sufletul tau ;)

cum priveste A ruptura dintre noi?
Feya

alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Mesaj de alexdyana » 29 Iul 2009, 22:57

Feya scrie:ImagineImagineImagine

barbat, un tip popular, sociabil, petrecaret, fermecator,independent, visator . barbatul asta pare a fi barbatul din sufletul tau ;)

cum priveste A ruptura dintre noi?
Adik fostul meu prieten? :shock: Cel de care m-am despartit azi? :shock: Cum ma invart tot de el dau nu pot sa cred :shock:

Feya
membru Pro

Mesaj de Feya » 29 Iul 2009, 23:00

eu stiu ca barbatul in etalarea unei femei , indica barbatul din sufletul ei . in cazul tau , ma gandesc daca nu cumva ar putea fi cineva cu care ai fost, care a fost in sufletul tau. oricum ma gandesc ca il cunosti.
Feya

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 29 Iul 2009, 23:01

ImagineImagineImagine

Nu cumva A este cu o alta femeie sau dak el e la departare de tine atunci sarpele esti tu.Si crucea aia imi zice ca e cam nefericit!Daca e cu alta femeie atunci e nefericit cu ea!

Se va schimba ceva intre mine si I?

Feya
membru Pro

Mesaj de Feya » 29 Iul 2009, 23:04

este cu alta femeie, de asta nu mai vreau sa fie nimic intre noi, nici macar prietenie ;)
pentru ca in ultima vreme eram prieteni,ruptura a survenit acum ceva timp. si il pastram in suflet ca pe un om special...dar gata!
Feya

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 29 Iul 2009, 23:05

Feya scrie:eu stiu ca barbatul in etalarea unei femei , indica barbatul din sufletul ei . in cazul tau , ma gandesc daca nu cumva ar putea fi cineva cu care ai fost, care a fost in sufletul tau. oricum ma gandesc ca il cunosti.
Daca o iei dupa prezent cine e in sufletul meu clar e fostul meu si se potriveste descrierea. Acum altcineva la cine ma mai gandesc eu a fost candva cu mine a fost oarecum in sufletul meu dar nu la intensitatea asta de acum. :dontknow:

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 29 Iul 2009, 23:05

Feya scrie:este cu alta femeie, de asta nu mai vreau sa fie nimic intre noi, nici macar prietenie ;)
pentru ca in ultima vreme eram prieteni,ruptura a survenit acum ceva timp. si il pastram in suflet ca pe un om special...dar gata!
Nu e prea fericit cu ea totusi - crucea!

Feya
membru Pro

Mesaj de Feya » 29 Iul 2009, 23:08

alexdyana scrie:ImagineImagineImagine

Nu cumva A este cu o alta femeie sau dak el e la departare de tine atunci sarpele esti tu.Si crucea aia imi zice ca e cam nefericit!Daca e cu alta femeie atunci e nefericit cu ea!

Se va schimba ceva intre mine si I?

ImagineImagineImagine

nu , clar nu se schimba nimic, si nu in bine. deci barbatul asta din etalare nu e I

va incerca A sa ma mai caute?
Feya

Feya
membru Pro

Mesaj de Feya » 29 Iul 2009, 23:10

alexdyana scrie:
Feya scrie:este cu alta femeie, de asta nu mai vreau sa fie nimic intre noi, nici macar prietenie ;)
Nu e prea fericit cu ea totusi - crucea!

este si de la departare ;)
pai nu o fi fericit, dar daca i-am intins o mana si nu a apreciat, mult succes ii doresc :pardon:
Feya

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 29 Iul 2009, 23:15

ImagineImagineImagine

Daca e la departare acest A atunci e pe drum zboara cu avionul pana la tine :dontknow: Sau el vrea sa vina si va trebui sa faci o alegere.

Ce vrea R de la mine?

Scrie răspuns