Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

JOC-cate ceva despre cel de sus...

Jocuri, ghicitori, si alte lucruri amuzante ce se pot face cu Lenormand sau Tarot.
Scrie răspuns
Cristina_Gh
membru

Re: JOC-cate ceva despre cel de sus...

Mesaj de Cristina_Gh » 02 Iun 2008, 09:49

Pare interesant jocul tau Ana . Uite il incerc si eu .
Cat despre ellenaemo .... trebuie sa acceptam si parerile contra noastra. Cred ca Mihnae a fost totusi prea dur . Pentru inceput trebuia avertizata si interzis accesul ei pe forum pentru o perioada limitata de timp . Nu este o solutie in a indeparta ce nu ne sustine . Ar si mult mai corect in a incerca sa fim un exemplu pozitiv pentru ea . Poate ii puteam fi intr-un fel de ajutor ( poate chiar asta si cauta aici - e clar ca orice i se spunea nu ar fi crezut ) .

Ana

Mesaj de Ana » 02 Iun 2008, 10:26

Cristina_Gh scrie: Cred ca Mihnae a fost totusi prea dur .
Nu Mihnea a fost dur, acceptam parerile fiecaruia dar nu vulgaritatile, pe care tu probabil nu le-ai citit pana in momentul in care au fost sterse!

Ria_G
membru

Mesaj de Ria_G » 02 Iun 2008, 23:02

Foarte bine... mi se pare ca isi face atit ei cat si curentului emo reclama proasta... nu ca as fi sustinatoare, dar vad doua parti ale curentului.
As vrea sa fac o remarca: majoritatii(printre care ma aflu) le`a iesit Copacul ca fiind o carte reprezentativa pt Mi_Ar... mi se pare paranormal, ciudat, mistic, you name it :D ce parere aveti?
Nu sunt complet inutil....cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
Eu nu sufar de nebunie ... ma bucur de ea in fiecare minut.

Lara

Mesaj de Lara » 04 Iun 2008, 20:54

Cam demult nu ne-am prea "cercetat" pe aici. :D
Sa vedem....am sa trag o carte pentru Paul.

Imagine

Daaaa!Compasiune,receptivitate,intuitie.Eu cred ca te caracterizeaza.
Si,as mai adauga,ca tu reusesti sa comunici chiar fara cuvinte cu oamenii de care te simti legat.

angi01
Angel
Zodie: Capricorn

Mesaj de angi01 » 25 Iun 2008, 23:29

cand am vazut topicul(recunosc ca la jocuri de-a fazanul sau cu imagini nu prea m-am bagat)"cate ceva despre cel de sus" cum a fost numit, m-a dus gandul la discutii religioase :grin: :grin:
cand am intrat ,mare mi-a fost mirarea cine era cel de sus... :shock: :shock:
acum ar trebui sa te caracterizez pe tine ,lara , daca am inteles bine... :unsure: :unsure:
dupa avatar esti o fire romantica ,visatoare,iar dupa titlul ales"venus" iti place sa iubesti ,esti pasionala,iti place tot ce e frumos,esti sensibila...
sa mai continui? :giverose: :giverose:
Angi

fluture
membru Club

Mesaj de fluture » 26 Iun 2008, 11:02

umila mea parere angi?
onestitate, pasiune sexuala, naivitate, cateodata joaca, dorinta de frumos...si cateodata confuzie, dezamagire?

evolutie?

pup
:agree:

Lara

Mesaj de Lara » 26 Iun 2008, 17:08

angi01 scrie:cand am vazut topicul(recunosc ca la jocuri de-a fazanul sau cu imagini nu prea m-am bagat)"cate ceva despre cel de sus" cum a fost numit, m-a dus gandul la discutii religioase :grin: :grin:
cand am intrat ,mare mi-a fost mirarea cine era cel de sus... :shock: :shock:
acum ar trebui sa te caracterizez pe tine ,lara , daca am inteles bine... :unsure: :unsure:
dupa avatar esti o fire romantica ,visatoare,iar dupa titlul ales"venus" iti place sa iubesti ,esti pasionala,iti place tot ce e frumos,esti sensibila...
sa mai continui? :giverose: :giverose:

:haha: :haha: :haha:

Asta a fost buna!
Ai dreptate Angi.Cam asa sunt.
Jocul acesta nu din intamplare a ramas aici.Presupune sa tragem si o carte pentru a-l caracteriza pe... cel de sus. :grin:

ps.Dar de ce nu intri si la Fazan? :D

Lara

Mesaj de Lara » 26 Iun 2008, 17:10

fluture scrie:umila mea parere angi?
onestitate, pasiune sexuala, naivitate, cateodata joaca, dorinta de frumos...si cateodata confuzie, dezamagire?

evolutie?

pup
:agree:
Asta-i pentru Angi,da? :D

Eu am intrat doar sa raspund la ce mi-a spus Angi.Cei care vin dupa mine ar trebui sa spuna cate ceva despre voi.Nu eu voi fi aceea,pentru ca altfel ,tot jocul doar despre mine s-ar vorbi. :grin:

angi01
Angel
Zodie: Capricorn

Mesaj de angi01 » 26 Iun 2008, 21:16

ps.Dar de ce nu intri si la Fazan? :D
sincera sa fiu nu prea am timp ,trebuie sa caut imaginile... intre casa, servici,copil ,facut mancare ,si alte activitati gospodaresti mai intru pe forum,si ma mai destind... cateodata imi fac autentificarea si ma invart prin casa printre 2 etalari :grin:
Angi

jemilia
membru Pro
Zodie: Sagetator

Mesaj de jemilia » 14 Iul 2008, 17:10

am extras o carte pentru angi si mi-a iesit copilul! Asta inseamna ca e putin naiva, copilaroasa, prietenoasa, o companie placuta, protectoare cu cei din jurul ei! Asta descrie cartea, insa si mie intuitia mi-a spus cam acelasi lucru, si mi s-a parut o persoana gata sa sara in ajutor atunci cand este nevoie! :D

Scrie răspuns