Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

JOC-cate ceva despre cel de sus...

Jocuri, ghicitori, si alte lucruri amuzante ce se pot face cu Lenormand sau Tarot.
Scrie răspuns
Peitho
Goddess
Zodie: Varsator

Re: JOC-cate ceva despre cel de sus...

Mesaj de Peitho » 02 Dec 2008, 22:49

Multumesc jr_fairy!
Am tras si eu carte pentru tine.
Imagine

Stapanul
Actionezi inteligent, esti inteleapta, ai putere economica si spirituala.Munca este pe primul plan, rezolvi sarcinile eficient, punanad si suflet si minte. Esti potrivita pentru o functie de conducere caci stii sa lucrezi cu oamenii si ai spirit organizator, dar si ambitie.
In sens negativ, o oarecare obsesie pentru perfectiune, nu prea esti dispusa sa faci compromisuri, uneori prea incapatanata.
Fiind o carte cu semnificatii mai degraba masculine, inclin sa cred ca esti genul care se descurca excelent in viata de zi cu zi, care are o sanatate buna, o putere de munca si o indemanare care te ajuta sa rezolvi probleme ce, in general, par prea grele pt cineva de sex feminin.
Tendinta ta catre perfectiune face dificila gasirea unui partener de viata care sa te multumeasca.
Taiere: cumpatarea si asul de monede: persoana rationala cu spirit practic.
O seara frumoasa! :bye:
Calatorul trebuie sa bata la toate portile inainte de a ajunge la a sa.
Trebuie sa ratacim prin toate lumile din afara pentru a ajunge in sfarsit la templul cel mai launtric.

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Re: JOC-cate ceva despre cel de sus...

Mesaj de jr_fairy » 03 Dec 2008, 23:15

Nu am ce comenta... :) Asa ma percep si eu, si cei din jur. :lol:
Multumesc frumos, MAR! :good: :blush:
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina