Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

actor pierdut in numerologie

Discutii despre numerologie.
Scrie răspuns
skarlfl
Zodie: Pesti

actor pierdut in numerologie

Mesaj de skarlfl » 11 Noi 2011, 12:58

Buna, sunt un peste, sunt actor si am 30 de ani. Anul acesta, am avut mai multe operatii si ma intreb retoric daca voi mai practica cu succes meseria pe care am ales-o?
Suma = 2581243

Multu' anticipat pentru ajutor!!!!!!!!!!!!!

fabianafabian
membru
Zodie: Gemeni

Re: actor pierdut in numerologie

Mesaj de fabianafabian » 11 Noi 2011, 15:59

:beg: ?????????????????????????

fabianafabian
membru
Zodie: Gemeni

Mesaj de fabianafabian » 11 Noi 2011, 16:13

Doream doar sa iti spun sa nu disperi, cu rabdare, munca, putin noroc si solidaritate, vei invinge ! Bafta ! :)

skarlfl

Mesaj de skarlfl » 11 Noi 2011, 16:17

fabianafabian scrie:Doream doar sa iti spun sa nu disperi, cu rabdare, munca, putin noroc si solidaritate, vei invinge ! Bafta ! :)
Usor de spus, ca barbat ar trebui sa fiu stalpul familiei, am o varsta dar stau in spitale, oricum multu

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 11 Noi 2011, 21:23

Ai sanse mari in urmatoarea perioada de viata sa te realizezi ca actor, numarul 1 corespunde zodiei leului asa ca nu cred ca atributele lui iti vor fi inutile intr-o cariera actoriceasca, poarta noroc, pe de alta parte aceasta perioada ar putea marca si o redirectionare a vietii, trebuie sa lupti si cu greutatile care pregatesc o etapa in care partenera ar putea fi centrul lumii tale, vei avea nevoie de relatii. Va fi mai bine in planul material in cursul lui 4, o siguranta in viata construita si se va sfarsi in familie, oricum un final plin de viata totusi. :)

skarlfl

Mesaj de skarlfl » 11 Noi 2011, 23:16

:clapping: MULTU' !

Sunt peste cu asc in leu, deci e fain ce mi-ai spus !!!
Si fata aia ce imi va stapani inima, e de pe la noi, dupa vorba, dupa port ?
Sarutari de maini cu multumiri ;)

elenatudorescu scrie:Ai sanse mari in urmatoarea perioada de viata sa te realizezi ca actor, numarul 1 corespunde zodiei leului asa ca nu cred ca atributele lui iti vor fi inutile intr-o cariera actoriceasca, poarta noroc, pe de alta parte aceasta perioada ar putea marca si o redirectionare a vietii, trebuie sa lupti si cu greutatile care pregatesc o etapa in care partenera ar putea fi centrul lumii tale, vei avea nevoie de relatii. Va fi mai bine in planul material in cursul lui 4, o siguranta in viata construita si se va sfarsi in familie, oricum un final plin de viata totusi. :)

Scrie răspuns