Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

2372810

Discutii despre numerologie.
Scrie răspuns
fabianafabian
membru
Zodie: Gemeni

2372810

Mesaj de fabianafabian » 11 Noi 2011, 10:26

Buna, am citit cu interes cele scrise de tine iar prin calculul indicat de tine, imi iese ...
2372810.
Inteleg ca mi-a fost mai binisor la 30 si va fi la 50, apoi... o sa mor stoarsa ca o lamaie ?! Acum sunt in anul personal 8, curand intru in 9...

Te rog, poti sa imi mai spui cate ceva despre viata mea viitoare (trecutul nu il mai putem repara, cred...), mai ales despre 8 / 2372810, cum va fi, cat va fi...?!
Multam mult,
Fabia

elenatudorescu

Re: 2372810

Mesaj de elenatudorescu » 11 Noi 2011, 11:24

Optul e octava superioara lui 2 asa ca va fi mult mai bine in opt desi saltul e cam mare, e important sa mentii calitatile lui 2 si mai ales relatiile pe care le vei face in 2 pentru ca in 8 incepi sa ai mai mult control, sa iti folosesti puterea care o castigi de la ceilalti. In 1 incepi sa cauti noi directii deci va fi ceva drastic, referindu-ma la pasul de la 8 la 1. In 1 cred ca vei schimba o serie de situatii in viata ta dupa ce obtii profitul din 8 si atunci va trebui sa faci o ordine in viata, cu x cu y si cu z, pentru ca acum in 2 esti in mainile celorlalti care iti ofera ajutorul si colaborezi bine cu ei, e un 50/50 cu toate, in 8 deja lumea zice esti in stare sa manevrezi o serie de situatii din viata lor si de ce nu sa castigi foarte bine si pe meritat, oricum cred eu ca in 8 vei avea destule posibilitati si destule resurse, banii vin din toate directiile si vei putea sa investesti, investind vei castiga si te vei descurca mai usor cu viata si cu cheltuielile. In 1 cauti directii noi si in 0 sunt mai putine sanse de a face ceva pentru ca 0 fata de 1 germineaza o situatie si un context. Cred ca 1 marcheaza retragerea din activitate si in 0 devine deja riscant pentru ca alegi sa mergi asa cum ai iesit din etapa lui 1.

fabianafabian
membru

Mesaj de fabianafabian » 11 Noi 2011, 11:45

elenatudorescu scrie:Optul e octava superioara lui 2 asa ca va fi mult mai bine in opt desi saltul e cam mare, e important sa mentii calitatile lui 2 si mai ales relatiile pe care le vei face in 2 pentru ca in 8 incepi sa ai mai mult control, sa iti folosesti puterea care o castigi de la ceilalti. In 1 incepi sa cauti noi directii deci va fi ceva drastic, referindu-ma la pasul de la 8 la 1. In 1 cred ca vei schimba o serie de situatii in viata ta dupa ce obtii profitul din 8 si atunci va trebui sa faci o ordine in viata, cu x cu y si cu z, pentru ca acum in 2 esti in mainile celorlalti care iti ofera ajutorul si colaborezi bine cu ei, e un 50/50 cu toate, in 8 deja lumea zice esti in stare sa manevrezi o serie de situatii din viata lor si de ce nu sa castigi foarte bine si pe meritat, oricum cred eu ca in 8 vei avea destule posibilitati si destule resurse, banii vin din toate directiile si vei putea sa investesti, investind vei castiga si te vei descurca mai usor cu viata si cu cheltuielile. In 1 cauti directii noi si in 0 sunt mai putine sanse de a face ceva pentru ca 0 fata de 1 germineaza o situatie si un context. Cred ca 1 marcheaza retragerea din activitate si in 0 devine deja riscant pentru ca alegi sa mergi asa cum ai iesit din etapa lui 1.
Multumesc !
Nu am inteles prea clar ce ai vrut sa spui prin 50 / 50 din "pentru ca acum in 2 esti in mainile celorlalti care iti ofera ajutorul si colaborezi bine cu ei, e un 50/50 cu toate".
Te referi la faptul ca acum suntem pe pozitii de echilibru si egalitate in relatiile de munca sau ca oricand pot pierde totul ?!
Pai atunci, sa ma indrept voios catre cifra 8,sa vedem, sa vedem, sa vedem....
Te tin la curent, mai ales daca dau de BINE si inclin balanta cat mai aproape de 100%, multumesc si :bye:

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 11 Noi 2011, 12:37

Ma refer la faptul ca relatiile sunt proportionale, munca- profit, desi nu sunt castiguri mari, munca nu e satisfacatoare, nu sunt realizarile care sa te implineasca nici in munca nici cu relatiile. Da in 8 va fi mai mult decat in 2.

fabianafabian
membru

Mesaj de fabianafabian » 11 Noi 2011, 13:01

elenatudorescu scrie:Ma refer la faptul ca relatiile sunt proportionale, munca- profit, desi nu sunt castiguri mari, munca nu e satisfacatoare, nu sunt realizarile care sa te implineasca nici in munca nici cu relatiile. Da in 8 va fi mai mult decat in 2.
Helen, foarte corect, acum e cam naspa cu totul....
Multumesc :bye:

Scrie răspuns