Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Considera ca si-a pierdut timpul cu mine? lenormand

Discutii despre numerologie.
Scrie răspuns
deea30
membru
Zodie: Sagetator

Considera ca si-a pierdut timpul cu mine? lenormand

Mesaj de deea30 » 13 Oct 2011, 11:33

Buna,

Am facut o etalare liniara cu 7 carti.
Semnificator : Barbatul

Intrebarea a fost: Fostul meu sot considera ca si-a pierdut timpul cu mine, si regreta acest lucru.

nu pot atasa imaginile:

Scrisoare - Soare - Calaret - Barbat - Urs - Inima -Buchet.

Multumesc frumos pentru ajutor. Eu nu m-am gandit niciodata asa referitor la el si ma surprinde gandirea lui.......
Deea

elenatudorescu

Re: Considera ca si-a pierdut timpul cu mine? lenormand

Mesaj de elenatudorescu » 13 Oct 2011, 12:08

In fata...
Ar fi barbat-urs= barbat solid, puternic, influent, cu bani, tatal, persoana in varsta, persoana interesata pentru o afacere, pentru bani; urs- inima= banii si sentimentele sunt in acelasi loc; inima-buchet= dupa o serie de intamplari nefericite dragostea/sentimentele au un final fericit.
In spate..
Scrisoare- soare= veste/noutate exceptionala; soare-calaret= despre un proiect nou al barbatului sau cu un barbat, calaret-barbat= vine la tine un om important din viata ta

Primesti o noutate despre un proiect de afaceri, de bani in care sunt in joc atat dragostea cat si partea materiala, vine un barbat interesat, mai solid, mai puternic si important in viata ta care dupa o serie de intamplari nefericite, sau suferinta in dragoste pentru sau din cauza banilor, greutatilor materiale, va avea sau are un final fericit.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 13 Oct 2011, 12:14

Ce se intampla de postezi in numerologie etalarile cu lenormand? Nu iti mai da voie in forumul de lenormand? :dontknow:

deea30
membru

Mesaj de deea30 » 13 Oct 2011, 12:19

Buna Elena,

Iti multumesc, intodeauna reusesti sa ma faci sa zambesc chiar daca situatia nu prea este fericita.

M-a durut foarte mult cand am auzit acest lucru si anume:

Nu regret trecutul ci faptul ca mi-am irosit timpul cu persoana gresita - din partea omului alaturi de care mi-am petrecut ani cu bune si cu rele

Eu niciodata nu am considerat asa.
Deci pana la urma sa inteleg ca nu considera chiar ca as fi fost o pierdere de timp, chiar daca acuma nu mai suntem impreuna.
Multumesc frumos
Deea

deea30
membru

Mesaj de deea30 » 13 Oct 2011, 12:23

Buna,

Adica de ce nu mai se vad imaginile? Nu pot momentan dar o sa incerc pe viitor.

Sau la ce te referi cand zici ca postez in numerologie?

Multumesc
deea

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 13 Oct 2011, 16:14

Da, nu e chiar o pierdere de timp, ar spune cartile.
Ma refeream la forumul de numerologie, pentru ca in numerologie apare subiectul asta si nu la etalari lenormand, poate de aceea nu iti incarca imaginile.

Scrie răspuns