Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Semnificatia numerelor ?

Discutii despre numerologie.
Scrie răspuns
minodora74
Zodie: Gemeni

Semnificatia numerelor ?

Mesaj de minodora74 » 22 Iun 2009, 00:11

Buna Mihnea!
Am intrat pe site-ul tau, m-am inregistrat si pe numerologie previzionala am putut citi interpretarea anului, lunii si zilei. Apar insa niste stadii, la varste diferite. De aceea, te-as ruga mult sa-mi spui ce inseamna- sau unde pot gasi daca sunt explicate - numerele de la 1 la 9 pt varstele de la fiecare stadiu. Sunt cu atat mai curioasa cu cat in 19 - acum 2 zile - am implinit 35 de ani si apare ca stadiu 1 varsta de 35 de ani si cifra 7.
Merci mult pt intelegere si timpul pe care mi-l vei acorda raspunzandu-mi!

roxanajus4you
Zodie: Balanta

Re: Semnificatia numerelor ?

Mesaj de roxanajus4you » 08 Apr 2010, 19:36

buna, am si eu o intrebare fiul meu este nascut pe data de 22.01.2010 si il chiama darius ioan buricea deci are nr. destinului si nr de expresie este 8 asta ar putea sa-l influienteze negativ?
va rog daca puteti sa-mi dati raspuns? :beg: :beg: :beg: :beg: :beg: :beg:

Sulis
membru Pro
Zodie: Varsator

Re: Semnificatia numerelor ?

Mesaj de Sulis » 17 Iun 2010, 22:38

roxanajus4you scrie:buna, am si eu o intrebare fiul meu este nascut pe data de 22.01.2010 si il chiama darius ioan buricea deci are nr. destinului si nr de expresie este 8 asta ar putea sa-l influienteze negativ?
va rog daca puteti sa-mi dati raspuns? :beg: :beg: :beg: :beg: :beg: :beg:

Buna Roxana,

Numarul de expresie 8 si destin 8 arata o persoana magnetica cu gustul puterii si cu dorinta de a dirija, comanda.
Persoana foarte stricta, care se va exprima cu agresivitate, intransingenta.
Se va axa foarte mult pe partea materiala si va avea simtul afacerilor . Insa va avea un spirit de contradictie si va suporta foarte dificil esecul si autoritatea.
Persoana dintr-o bucata, directa. Gelos si posesiv, uneori va da dovada de lipsa de finete.
El va fi exigent si directiv si in iubire.
Foarte sincer si direct, el va spune tot ce are in fata, nu va stii sa gandeasca ca poate jigni, insensibil.

Domeniile pro care i se potrivesc sunt in legatura cu tot ce este activ, putere, efort fizic, sport, finante, afaceri. De asemenea meseriile cu focul, electricitatea si in industrie, meserii manuale ca si macelar, sculptor, chirurg, instalator, croitor.

8 este axat pe bani.
Sulis

Scrie răspuns