Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Va rog sa ma ajutati

Discutii despre harta ta natala, previziuni astrologice, si tot ce tine de astrologie in general.
Scrie răspuns
Rac
Zodie: Pesti

Va rog sa ma ajutati

Mesaj de Rac » 15 Iul 2016, 00:41

Nascuta 18.12.1985 ora 9:30
El....4.3.1983 ora Nu o stiu singur ori 10 30 ori e 9:30
Ma intereseaza daca suntem suflete pereche si daca pe astrograma noastra mai apar sortiti...
Intalnirea noastra a fost ciudata dupa 17 ani ...si vreau sa stiu daca risc tot pentru ceva care se va sfarsi(sau ce sanse avem)

monic
membru Pro
Zodie: Pesti

Re: Va rog sa ma ajutati

Mesaj de monic » 15 Iul 2016, 11:05

Nu se fac astrograma aici. Daca ai observat, site ul nu prea mai este activ. Insa, imi permit sa ti dau un sfat. Traieste frumos si mai ales inteligent. Nu imi dau seama daca ati mai fost sau nu impreuna insa daca ati mai avut o relatie, orice se rupe..cosi dar nu mai este ca nou. Iar intr-un final, reveniti amandoi exact de unde ati plecat. La despartire. Crezi ca merita?????

Ceea ce m-a frapat a fost faptul ca ai gandit-o business. " daca mai apar sortiti". Adica daca nu mai apare nimeni, atunci ii dau o sansa omului ca sa nu raman singura. Urat! Esti atat de tanara ..pfff..nascuta in 1985...de ce consideri ca este posibil sa iti inchiei viata sentimentala asa timpuriu?

Fii desteapta, domnisoara! Si nu face alegeri neinspirate doar pe baza de supozitii, teama de a nu fi singura, de kiki, de dragul amintirilor de mult apuse.

Bafta! ;)
Dumnezeu nu joaca zaruri !

Simona

Scrie răspuns