Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

este posibilă iubirea in viaţa mea?

Discutii despre harta ta natala, previziuni astrologice, si tot ce tine de astrologie in general.
Scrie răspuns
kalista
membru
Zodie: Varsator

este posibilă iubirea in viaţa mea?

Mesaj de kalista » 07 Feb 2013, 23:31

Hello, everybody!!! Am şi eu o mare tristeţe in suflet şi in viaţă şi, în acelaşi timp, o nelămurire: o să am vreodată parte de iubire in viaţa mea? Prea trăiesc un gol imens, parcă aş fi intr-un clopot de sticlă, nu se apropie cu anii nici un bărbat de mine, parcă aş fi ciumată, blestemată, nu ştiu ce Dumnezeu...De cind mă ştiu am luptat cu lipsa asta de "romance" in viaţa mea, încât, de multe ori, am impresia că mi s-a făcut cu "ulcica" :D. Şi trec anii pe lingă mine, imi apar firele albe de păr, iar eu nu reuşesc deloc să cunosc pe cineva, deşi fac eforturi (discrete şi subtile) in sensul ăsta, adică ies tot timpul, călătoresc, mă uit in dreapta, stinga, dar nimic, totul parcă e blocat. Datele mele sunt: 16 febr.1981, ora 09:27 dimineaţa, Iaşi. . Vă rog să-mi zică careva, dacă stelele vor fi la un moment dat generoase şi cu mine. Mulţumesc anticipat pentru răspuns şi pentru intelegere

gabriel2003
Zodie: Pesti

Re: este posibilă iubirea in viaţa mea?

Mesaj de gabriel2003 » 21 Feb 2013, 15:50

tiam trimis un Mesaj Privat !
verifica te rog si raspundemi !

gabriel2003
Zodie: Pesti

Re: este posibilă iubirea in viaţa mea?

Mesaj de gabriel2003 » 21 Feb 2013, 22:25

buna ziua Kalista !
numele meu este Gabriel !
tiam vazut postarea pe forum miam facut cont si iti scriu
sunt din Timisoara
nascut pe 20 martie 1986
sunt VIRGIN !
imi caut Jumatatea - Sotie - Partenera de Viata !
vreau ca si Ea sa fie VIRGINA !
nu coenteaza aspectul fizic prea mult
poti fii si mai Grasa , daca esti Virgina si ma vrei eu vreau ceva foarte serios !
eu am 1.8 metrii si 95 kilograme
ce spui ?
tiam facut impresie buna ?
as vrea un raspuns aici !

te rog mult ... imi raspunzi ! ... :)

Scrie răspuns