Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Situatie viitoare

Discuta despre etalarea ta folosind cartile Lenormand.
Reguli forum
Posteaza etalarea ta aici. Incearca sa o comentezi, pentru ca nimeni nu stie la ce te-ai gandit si ce semnificatie ai ales pentru pozitia cartilor, in afara de tine.
Scrie răspuns
adriansky
Zodie: Pesti

Situatie viitoare

Mesaj de adriansky » 21 Dec 2015, 18:15

Buna!! Va rog daca poate cineva sa ma ajute cu o etalare Lenormand cu 36 de carti ! Intrebarea este legata de situatia dintre mine si o fata in viitor .Multumesc.
Imagine

Damadeverde
membru
Zodie: Sagetator

Re: Situatie viitoare

Mesaj de Damadeverde » 26 Feb 2016, 21:10

tu esti in casa scrisorii…gandesti un mesaj sau astepti un mesaj…
Ea e in casa pasarilor...e cam barfitoare de felul ei. Poarta niste discutii cu o prietena sau un prieten despre o schimabre...se consulta cu cineva(o schimabre sau chiar o mutare).
Tu vei primi niste vesti stresante despre serviciu, de la o femeie...satena cu ochii caprui de la tine de la munca...micinoasa...vicleana.
Tu te gandesti sa mergi in strainatate? Vad o noua calatorie...o persoana care face drumuri dus-intors in strainatate. Vei auzi noutati despre o plecare
Tipa asta despre care vb...va face o alegere undeva pe viitor, dar nu pentru tine...va alege barbatul crin...un barbat educat, de familie buna.
Acum se gandeste la cineva...nu stiu dac e seful ei sau un barbat...e vorba despre cineva mai grasut...masiv...nu foarte inalt. Are sentimente fata de aceasta persoana...Pe trecut re o elatie terminata cu un barbat mai violent de fulul lui, mai transant...poate un pic cam ,,taranus``, inalt.
Nu cred ca vei ramane cu ea, imi pare rau sa-ti spun asta. Inima o ai in casa lunii..sentimente de dragoste, blocate ca luna e in casa muntelui. Si mai mult decat atat, luna e la picioarele ei...deci ei nu prea ii pasa de sentimentele tale; tu ai vrea sa te casatoresti dar sunt opozitii pentru indeplinirea acestui plan. Este o persoana care iti pune bete in roate....femeia sarpe...sa fie oare soacra? o femeie de joasa calitate...rea...rau intentionata...mincinoasa... Tu o cunosti...e un prieten intre tine si ea...poate fi si prietena aia cu care se consulta acum iubita ta cu privire la schimbare pe care doreste sa o faca. Tu ai vaporul la picioare...calatoresti...
Atentie! vor urma niste dispute cu femeia sarpe, o femeie foarte nervoasa...vor fi probleme cu ea...trecatoare, dar vor fi. Pentru mai multe detalii trebuie sa stiu ce intrebare ai pus si pentru cat timp ai facut etalarea?
atata am reusit sa vad...nu esti in cea mai buna perioada a vietii tale...Succes!
,,Anche quando non ci sei, io mi giro a cercarti`` (G.A.)

adriansky
Zodie: Pesti

Re: Situatie viitoare

Mesaj de adriansky » 12 Mar 2016, 17:14

Am pus intrebarea gandindu-ma in viitor .Multumesc pentru raspuns.

Scrie răspuns