Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

sanatatea mea

Discuta despre etalarea ta folosind cartile Lenormand.
Reguli forum
Posteaza etalarea ta aici. Incearca sa o comentezi, pentru ca nimeni nu stie la ce te-ai gandit si ce semnificatie ai ales pentru pozitia cartilor, in afara de tine.
Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: sanatatea mea

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 26 Noi 2016, 13:22

Arhanghelul Mihail scrie:
mister scrie:Buna,
Urmaream discutia vis à vis de subiectul lansat aici... Arhanghelul Mihail, ce suferinta ai avut? Ai trecut cu bine peste "obstacole"? Ai regasit in carti boala ta?
Cert este ca nu trebuie sa renuntam nicicum la optimism!
Ganduri bune, luminate!
Multumesc Mister de interesul tau si poate si a altora vis a vis de acest subiect,, Sanatatea mea;;Ceea ce pot sa iti spun este faptul ca ,cartile mi-au descris exact evenimentele care se vor intampla .Diagnosticul primit de catre doctori doresc sa ramana strict personal ,dar pot sa va asigur cartile au avut procent de100% adevar.Cea mai graitoare etalare care mi-a spus cele mai adevarate evenimente este
http://www.lenormand.ro/forum/viewtopic ... 104&t=2944
A fost prima mea etalare pe care o faceam cu cartile mele proprii,eram incepatoare si aceasta etalare mi-a spus tot ce trebuia sa stiu despre sanatatea mea.Nu am ales un semnificator atunci cand am facut etalarea ,de aceea am interpretat etalarea privind sanatate me,Stiu ca Copacul inseamna sanatate.Dar atunci eram o incepatoare si cu toate ca,cartile imi transmiteau evenimentele care se vor petrece nu stiam cum sa le leg,.Citeste si iti vei da seama.Pot sa spun ca acea etalare s=a implinit dupa doi ani in anul 2013 atunci cand am descoperit boala si mi s-a pus diagnosticul.A trebuit sa fiu operata in strainatate.Si ca si un up date la sanatate mea,in fiecare zi fac kinetoterapie pt ca dupa operatie aveam hemiplegie stanga..Am ramas cu un deficit motor acum este usor dar a fost grav dupa operatie ,deci Mister sa credem in Dumnezeu ,in noi in puterea noastra de a invinge orice obstacol.Aceasta este povestea mea a Arhanghelului Mihail.
Good job with cards,they practically read theamselves.

Scrie răspuns