Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

sanatatea mea

Discuta despre etalarea ta folosind cartile Lenormand.
Reguli forum
Posteaza etalarea ta aici. Incearca sa o comentezi, pentru ca nimeni nu stie la ce te-ai gandit si ce semnificatie ai ales pentru pozitia cartilor, in afara de tine.
Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

sanatatea mea

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 29 Iun 2013, 17:15

[URL=http://s1226.photobucket.com/user/ ... .jpg[/img][/url]ImagineImagine[/img][/img] Am facut aceasta etalare pentru sanatatea mea sunt intr u7n impas foarte mare,nu stiu incotro sa o apuc ,sunt tanara 36 de ani si un copil de 11 ani,aceasta boala a cazut ca un bolovan,nu am foast niciodata grav bolnava doar mici raceli,dar cea de acum este foarte grava ,,va rog sa ma ajutati sa o interpretez in mare am priceput ceva dar nu totul Va multumesc anticipat
Good job with cards,they practically read theamselves.

Arhanghelul Mihail
membru Club

Re: sanatatea mea

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 29 Iun 2013, 17:49

interpretarea mea ar fii urmatoarea eu in casa soarelui femeie fericita hm da si nu,,pe casa femeii muntele un obstacol greu de trecut adevarat,, pe munte luna o faza trista frustranta si deranjanta,pe casa lunii avem soarecii care inseamna ca ceva sentimente se dizolva,si pe casa soarecilor avem stelele care imi zice ca m am impacat cu situatia imi gasesc pacea cu mine insumi,,,acum pentru boala grava luam sicriul care este pe casa scrisorii cea ce ma duce cu gandul la teste examinari ,pe sicriu avem scrisoarea,scrisoare cheie aceste teste examinari sunt sigure,cheia este in casa berzei deci o schimbare va avea loc cu copac acolo o situatie privind sanataea se deblocheaza,,dar ceea ce ma nelinisteste pe mine sunt ultimele carti din coloana adica inima copac sicriu crucema candesc sa nu fie de rau . Pe prezentul meu avem pesti ancora pasari aici este vorba despre banii care vin prin munca,,si anxietatea privind acest lucru,,normal avand in vedere boala mea ma gandesc ca nu voi mai putea nici lucra,Voi fetelor ce parere aveti varog orice completare este bine venita poate voi vedeti altfel cartile.

buburuza23
membru
Zodie: Rac

Mesaj de buburuza23 » 29 Iun 2013, 21:20

Arhanghelul Mihail scrie:Am facut aceasta etalare pentru sanatatea mea sunt intr u7n impas foarte mare,nu stiu incotro sa o apuc ,sunt tanara 36 de ani si un copil de 11 ani,aceasta boala a cazut ca un bolovan,nu am foast niciodata grav bolnava doar mici raceli,dar cea de acum este foarte grava ,,va rog sa ma ajutati sa o interpretez in mare am priceput ceva dar nu totul Va multumesc anticipat
Buna, in primul rand iti doresc sa te faci bine si sa treci cat mai repede peste acest hop, apoi as vrea sa te intreb daca problemle tin de spate, colana, poate discurile intervertebrale?
Apoi ce am vazut eu e asta, Copacul in casa Cainelui, apoi Cainele e langa tine, este posibil ca acest diagnostic sa-l fi primit de la o doamna doctor mai in varsta, poate cineva cat de cat apropoiat de tine?
Apoi pe casa Copacului avem Vulpea, in etalarile de sanatate Vulpea ar putea vorbi despre o boala ascunsa, greu de descoperit sau diagnostic pus gresit.
Langa tine sunt Soarecii, o boala ce s-a deteriorat in timp si care acum ti-a provocat o depresie.
Langa Copac avem Cheia, iar pe casa ei Coasa, ma gandesc ca solutia problemei ar putea fi o operatie, iar faptul ca Barza si Cheia sunt in L, cred eu ca este o solutie care ar putea aduce schimbari pozitive.

Sper ca am nimerit bine :blush:
In orice caz iti doresc multa sanatate si cele mai bune ganduri!

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 29 Iun 2013, 23:34

DA vestea am primito de la cineva apropiat medic dar nu femeie,boala a fost ascunsa,nu este vorba de coloana vertebrala,este in alt segment al corpului.Iti multumesc de interpretare

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 30 Iun 2013, 08:31

Buna , of domane , ai grija si cu Nieren ,sa-r putea sa nu lucreze asa de bine , ,scuze rinichi ,ai grija cita apa bei , o doamne de 2 ori im-i da la tine in etalare probleme cu rinichi ai de grija ca va trebui sa te operezi probabil vei avea nevoie si de rinichi noi . Dar va fi cu reusita , daca ne uitam la cele 2 rinduri ultimile doua nu este de ingrijorator , trifoi + sicriu ,ne arata ca boala va trece turn + cruce momentan te-ai izolat dar vei trece , fati o etalare de 9 carti ca semnificator pomul ,eu stind boala ta ,mie cam greu dar mie aicea asa cum ti-am scris im-i da alta boala decit ceea ce ai fost tu operata . Mi-asi dori din tot sufletul sa ma insel .........

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 30 Iun 2013, 11:15

lumininita scrie:Buna , of domane , ai grija si cu Nieren ,sa-r putea sa nu lucreze asa de bine , ,scuze rinichi ,ai grija cita apa bei , o doamne de 2 ori im-i da la tine in etalare probleme cu rinichi ai de grija ca va trebui sa te operezi probabil vei avea nevoie si de rinichi noi . Dar va fi cu reusita , daca ne uitam la cele 2 rinduri ultimile doua nu este de ingrijorator , trifoi + sicriu ,ne arata ca boala va trece turn + cruce momentan te-ai izolat dar vei trece , fati o etalare de 9 carti ca semnificator pomul ,eu stind boala ta ,mie cam greu dar mie aicea asa cum ti-am scris im-i da alta boala decit ceea ce ai fost tu operata . Mi-asi dori din tot sufletul sa ma insel .........
Lumininita multumesc de interpretare dar eu nu am probleme cu rinichii,mama mea a avut probleme la vezica urinara sa si operat ,a fost la un control in urma cu cateva luni si totul este bine.Eu am pe alt segment probleme,spune mi ce alta boala ai vazut.

buburuza23
membru
Zodie: Rac

Mesaj de buburuza23 » 30 Iun 2013, 12:47

Arhanghelul Mihail scrie:DA vestea am primito de la cineva apropiat medic dar nu femeie,boala a fost ascunsa,nu este vorba de coloana vertebrala,este in alt segment al corpului.Iti multumesc de interpretare
Este posibil ca boala sa fie localizata la nivelul picioarelor?

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Mesaj de eveofthemoon » 30 Iun 2013, 14:08

In primul rand, din suflet iti doresc ca toate problemele de sanatate sa devina o amintire, iar tu sa ai puterea sa iti cresti copilasul.

Acum, din ce vad eu, L-urile facute cu Sicriul ( Sicriu- Scrisoare, Sicriu- Vapor, Sicriu- Buchet) ma face s acred ca este vorba despre probleme cu abdomenul inferior, sau poate ulcer, tumoare ( Sicriu- Buchet) si ca te afli in cercetarea cauzelorr reale ale bolii, in stabilirea unui diagnostic clar( Sicriu- Vapor- Scrisoare).
Si, da, facpul ca ai aflat brusc despre aceasta boala se vede din Coasa, iar faptul ca aceasta are taisul pe Soarece, ma face s acred ca este vorba despre o pierdere periculoasa si mare. Soarecele se ita spre tine care stai pe Soare si vorbeste asadar despre o pierdere brusca anorocului, un ghinion cu care trebuie sa te confrunti. De asemenea situatia aceasta duce la o retragere periculoasa, la o izolare autoimpuse ce te va face sa ai probleme cu autoritatile/ banii.

Daca am gresit cu boala, iarta-ma, eu asa am interpretat.

Numai bine si rezolvarea tutor problemelor iti doresc.

Eve
Follow your dreams... they know the way.

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 30 Iun 2013, 15:22

un feed back total la ceea ce ai spus da intradevar fac investigatii.Da boala aceasta mi a adus anumite restricti in ceea ce priveste viata mea,totul sa schimbat 360 de grade,nimic nu va mai fii cum a fost inainte.Iti multumesc pentru interpretare.

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Mesaj de eveofthemoon » 30 Iun 2013, 18:53

Arhanghelul Mihail scrie:un feed back total la ceea ce ai spus da intradevar fac investigatii.Da boala aceasta mi a adus anumite restricti in ceea ce priveste viata mea,totul sa schimbat 360 de grade,nimic nu va mai fii cum a fost inainte.Iti multumesc pentru interpretare.
Multumesc pentru feed-back si iti doresc sa iti dea Dumnezeu puterea sa treci si peste aceasta cumpana. Incearca sa iti faci o etalare cu semnificator pentru sanatate si sa vedem mai multe detalii si cum evolueaza lucrurile.
Follow your dreams... they know the way.

Scrie răspuns